Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Adhatok a Tengerimalacomnak...

Adhatok a Tengerimalacomnak salátát?

Figyelt kérdés
csak hogy biztos legyek benne mert nem rég kaptam pár napja és örülnék annak is ha több dolgot leírnátok róla :) köszönöm : D
2012. márc. 3. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem nagyon kéne, hacsak nem házi vagy bio. Nagyon megköti ugyanis a nagy levele a nitrátot, ami lehet, hogy neked még nem árt, de egy ilyen kicsi állatnak nagyon is káros lehet.
2012. márc. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát, ha tudod hogy jó helyről van akkor esetleg adhatsz neki. Ilyentájt már kezdik az üvegházasokat árusítani így csak óvatosan:) Az enyémek most almát esznek. Hát úgy általánosságban szerintem már olvastad a 100x50-es ketrecet, hogy k betűseket nem javasolt adni nekik, társas lények így legalább 2 kéne tartani, kukoricát nem tanácsos nekik adni, ezek a vega cripsi vagy milyen kaják a legjobbak nekik. Naponta zöldség, gyümölcs, főleg szénát kell nekik adni, ez legyen mindig előttük és egy kevés magot (napi 1 marék volt mikor én elkezdtem utána olvasni, most már 1 lapos evőkanál :D választhatsz :D). Víz kell nekik mindig. Én most csíráztattam nekik búzát is, szóval most a szemükben amúgy is jó fej vagyok de most nagyon :D Tiszta hely, kis ház vagy valami védett hely kell nekik. Nekem is kb fél éve vannak meg szóval még tájékozódom. Mostanság zöldség gyümölcsként répát, almát, ha kapok banánt esznek. De télen mikor anya vett kaptak körtét, még ősszel szőlőt is. Naranccsal és kivivel próbálkoztam de nem tetszett nekik:P Tavasszal majd kísérletezem tovább. :) Hány malackád van? Mekkora helyen? Milyen ő? Hány éves vagy amúgy? Hogy tartod? (Csak ha szeretnél válaszolhatsz:) még mint írtam tanulgatok én is:P)
2012. márc. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a Válaszokat : ))) örülök hogy válaszoltatok : D amúgy én 14 :D áh egy sima kis méretű ketrecben tartom mert nem rég kaptam és 1 van de már gondolkozom még 1 ben is hogy ne legyen egyedül : D és te hány éves vagy?
2012. márc. 3. 23:33
 4/4 anonim ***** válasza:
20 :) Régen az enyémek is abban voltak de kicsit megnőttek így ha már befektettem egybe a nagyot vettem. Jobban meg is érte szerintem már ha tudja valaki hova tenni otthon:)
2012. márc. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!