Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Melyik márkájú széna a legjobb...

Melyik márkájú széna a legjobb minőségű?

Figyelt kérdés
Nyuszimnak több szénát és kevesebb zöldséget rendelt el a doki, és szeretném akkor már a legjobb minőséget adni neki. Eddig mindig másfélét vettem, ami épp volt... Volt amelyiket jobban szerette, volt amelyiket jobban kiválogatta, nem is a lényeg, hanem, hogy melyik márkájú a legjobb minőség?
2012. márc. 4. 12:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Multifit márkájú nagyon jó (Fressnapfban lehet kapni), de ha tudsz szerezni frissen kaszált szénát, az még jobb. Nagyon finom illata van és az enyém egyenesen imádta, volt hogy a tápról is lemondott miatta.
2012. márc. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Multifitet egyszer vettem, azóta kicsit félek tőle, mert akkor beszáradt kemény, poros sárdarab volt benne, hogy több, mint a negyedét ki kellett dobnom :S
2012. márc. 4. 12:40
 3/8 anonim ***** válasza:
Melyiket vetted? A legnagyobb kiszereléssel nekem is volt már gondom, de az eggyel kisebbel még soha!
2012. márc. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Úgy rémlik, talán 10 literes volt. De emlékszem biztosan
2012. márc. 4. 12:49
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát, ez literre nem tudom mekkora, 500 grammos a csomag.

Merre laksz egyébként? Ha pesti vagy, érdemes ellátogatnod a [link] oldalra, van fórum része és az egyik nyuszitartó szokott eladni frissen kaszált szénát.

2012. márc. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi, meg fogom nézni! Igen, pesti vagyok
2012. márc. 4. 13:06
 7/8 anonim ***** válasza:
Oksa :) PITE-nek hívják az ottani felhasználót. Tervezem én is, hogy szólok majd neki széna kapcsán, egyszer hozott az egyik pesti ismerősöm tőle, imádta a nyuszim. Csak én fehérvári vagyok, így kicsit nehézkesebb az ügy :)
2012. márc. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A frissen kaszált széna a legjobb. Én is ilyet adok a nyulaknak, igaz csak nyáron. ahogy lekaszálom, máris adom elébük. Még majdcsak a szárán van a széna, de már a vályúban hever előttük. a bolti szénának nevezett fű semmire nem jó
2012. márc. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!