Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit tegyek az egérfogóba,...

Mit tegyek az egérfogóba, hogy végre megfoghassak egy szemtelen egeret?

Figyelt kérdés
A télen beszökött egy huncut egér a konyhánkba, már mindent megpróbáltam hat egérfogóval, de meg sem kóstolja a csalikat. Néha látom amint kiszalad a gáztűzhely mögül, és a képembe röhög
2012. márc. 6. 15:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Hát hülye lenne meghalni :)

A rajzfilemekben sajtot raknak az egérfogóba.


Egyébként van ez a ragadós egérfogó, amibe beleragad az egér és nem bír szabadulni. Miért nem raksz ki olyat?

2012. márc. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Sajtot, csokit próbáltál már?
2012. márc. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Egy pici sajtot, vagy szalonnával is próbálkozhatsz.
2012. márc. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer gyulai kolbásszal sikerült. Annak már nem tudott ellenállni :)
2012. márc. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
45%
Hajrá kisegér!! :)
2012. márc. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 steffl válasza:
100%
a ragasztó tényleg jó dolog. én egy kis kolbászt tettem a ragasztó közepére és bele is ragadt a garázsban. de jó lehet a dió is.
2012. márc. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kapni egy élve egérfogót. Így nem lesz szegénykének baja sem és garantáltan megfogod vele. Ez olyan, kis pici rácsos valami, aminek belsejébe fel lehet szúrni valamilyen finomságot, pl. sajtot és ki van támasztva, ilyen rugós azt hiszem és akkor ha belesétál ez bezáródik és bent marad a kisegér.
2012. márc. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Mi ragasztóval és dióval,szalonnával és kolbásszal sikerült megfogni őket nameg egy cicával!
2012. márc. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Dióval, többféle kolbásszal, szalonnával is próbálkoztam már. Ravasz kis dög!!! Ha így folytatja megkedvelem. A barátaim, már neki szurkolnak!!! Nem adom fel! A ragasztót, meg a csokit még nem próbáltam. Este míg alszik a gyerek, lopok tőle. Remélem beválik! Köszi mindenkinek a hozzászólásokat!!!
2012. márc. 7. 15:04
 10/21 anonim ***** válasza:
22%

Nézd ezeket a szemeket!!!

Kekszet kér!

:)



[link]

2012. márc. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!