Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit kell betennem e tengerimal...

Mit kell betennem e tengerimalacoknak szülés előtt?

Figyelt kérdés

2012. márc. 7. 08:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Semmit, mert ha a szülés rendben megy, megoldják maguk. Nem szeretik, ha zavarják őket, így inkább hagyd magára addig, esetleg egyszer kétszer kukkantsd meg, hogy nincs-e gond!
2012. márc. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Oksi köszi:))
2012. márc. 7. 10:15
 3/12 anonim ***** válasza:
A fiú malacot vedd el az anyától idejében. Víz legyen az anya előtt bőven, és széna is. :) De ha nincs széna nem baj lehet helyette más eledel is! :)
2012. márc. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Széna az mindig van meg víz is :) De köszi majd kiveszem a fiút.
2012. márc. 8. 09:58
 5/12 anonim ***** válasza:
62%
A fiút vedd ki, mert újra befedezheti a nőstényt rögtön szülés után, akinek ettől legyengül a szervezete (nem vemhesülhet folyton egymás után) és előbb utóbb elpusztul!!!! Miért akartál kicsiket? Két azonos nemű állatot tarts!!!
2012. márc. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Én nem akartam kicsiket csak van egy testvérem és ő neki fiú tengerimalac kellett én meg lányt és anya azt mondta,hogy legyen akkor már kicsi is :)
2012. márc. 8. 10:12
 7/12 A kérdező kommentje:
Amúgy mi közöd hozzá hogy egyneműt tartsak vagy ne??
2012. márc. 8. 10:15
 8/12 anonim ***** válasza:
Annyi köze van hozzá, hogy ha folyamatosan együtt tartod őket, akkor a lány állandóan vemhes lesz, és rövid időn belül kimúlik. És arra gondoltál, hogy hova teszed majd a kicsiket? A fiúkat már 3-4 hetesen el kell választani a lányoktól, mert akkor már ivarérettek lehetnek. Van neki megfelelő méretű külön ketrec?
2012. márc. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ma éjjel megszülettek a kicsik...De sajnos a fiút nem tudtam kivenni :( Nagyon cukik a kicsik,3-an vannak. :)
2012. márc. 12. 07:06
 10/12 A kérdező kommentje:
Igen van meg felő méretű ketrec nekik és külön is fogom szedni a kicsiket erről olvastam de azért köszi a választ :)
2012. márc. 12. 07:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!