Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi történhetett?

Mi történhetett?

Figyelt kérdés

haza értem a suliból. tudom h a hörcsög éjjeli állat.

a hörcsögöm lélegzett de nem mozgott semmit. nem reagált semmire. megfujkodtam semmi nem történt. egy piros dudoros folt keletkezett a hátán a popója fölött. lehet h kiskölykei lesznek vagy megfog halni? kérlek ne ijesztegesettek hülyeségekkel . Jah és h a hörcsög fölkellt eszik és remeg , és gyorsan veszi a levegőt. Köszi 12/L


2012. márc. 7. 19:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem vitted még állatorvoshoz?
2012. márc. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megijeszteni, de szerintem el fog pusztulni. :( ezek nem túl bíztató jelek, pár állatom pont ilyen tünetekkel pusztult el.
2012. márc. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

állatorvoshoz nem visszük mert apa nem engedi.

pedig csak 3hónapja van nálam : '(( megnézem most mitcsinál

sziasztok

2012. márc. 7. 19:27
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

mi az hogy nem engedi??!!!

ez egy élőlény!!!

ha neked lennének ilyen töneteid akkor sem mennétek orvoshor vagy mi??!!

most komolyan ennyit érdekel a hörid??? mond meg apudnak hogy ez így nam állapot és hogy meg fog halni ha nem viszitek el

2012. márc. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Minek van akkor háziállatotok, ha nem gondoskodtok róla megfelelően? Egy állatka felelősséggel jár és ő nem egy tárgy, hogy csak tartjuk és kész, elvan amíg elvan. Ha beteg, el kell vinni őt állatorvoshoz, mert lehet, hogy még meg lehet menteni a kis életét!! Én egy állatkámért a végsőkig képes vagyok küzdeni, hogy megmentsem őt.
2012. márc. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Na már megint egy "anyuci apuci nem engedi orvoshoz vinni" kérdés... A hócipőm tele van ezzel.
2012. márc. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

előző nem az volt a kérdés te! .. hülyee gyerek

látom te se álltál a sorba ész osztásnál :@

2012. márc. 8. 15:48
 8/17 anonim ***** válasza:

Nem vagyok gyereek te gyökér. Én elviszem orvoshoz a beteg állatomat és nem fogom apámra meg anyámra a trehányságomat.

Itt 12 éves fejjel ne osztogasd ilyen stílusban a válaszadókat, főleg mert sokaknak a kölyke lehetnél. Inkább tanulj egy kis jómodort meg felelősségtudatot, rád férne bőven.

2012. márc. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

hogy vigyem el állat orvoshoz ha nincs pénzem?

és mitcsinálna egy hörcsöggel?

szurit meg ilyeneket nem adna csak kérne 5ezret a semmiért

mostmár mindenrenben van nem piros semmi csak a cékla megfogta =) és erősen aludt. :D hnap lesz még 1 höri mellé

2012. márc. 8. 20:18
 10/17 anonim ***** válasza:

Annak örülök, hogy nincs semmi baja, de ne is legyen!

Szóval ha jót akarsz neki, akkor NE VEGYÉL MELLÉ MÉG1 HÖRCSÖGÖT, MERT SZANASZÉT SZEDIK EGYMÁST! Hidd el, tapasztalatból mondom.

Hörcsög magányos állat, egyedül érzi jól magát, nem szabad mellé még1-et venni!! Ha meg mindenképp venni akarsz még1 hörcsögöt, akkor azt külön ketrecbe tedd!!

2012. márc. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!