Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen jelei vannak annak...

Milyen jelei vannak annak hogy egy aranyhörcsög terhes?

Figyelt kérdés
és közvetlenül a szülés elött van valami jel?
2012. márc. 7. 19:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Én nem vettem észre semmit, csak kidagad az oldala :))
2012. márc. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
45%
Hisztizik, savanyú uborkát enne habos tortával és azt kérdezgeti szeretni fogod e akkor is, ha kövér marad.
2012. márc. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

elso valaszolo koszonom

masodik valaszolo haha nagyon vicces

2012. márc. 7. 19:48
 4/9 anonim ***** válasza:

Én észrevettem a hörcsögömön hogy terhes. Megvettem a díszállatkereskedésben és pár nap múlva vettem észre rajta, hogy ő bizony terhes, tehát már úgy vettem meg.

Abból jöttem rá, hogy ki volt gömbölyödve a hasa, néha volt úgy, hogy húzta szinte. És eléggé agresszív is volt, ami számomra nem volt megszokott dolog, mert ő túlzásba vitte, még a hajszálam ha hozzáért, azt is majd széttépte mérgében. :) Valamint ami még jellemző volt rá, hogy hiperaktív volt, nagyon fürge volt, aktívabb az átlagnál! Valamint állandóan építette a "fészket", tett-vett. Hörcsögök amúgyis mindig építkeznek, de ő ezt is túlzásba vitte annyira csinálta! :) Egyértelmű volt a számomra hogy ő terhes.

Így nézett ki akkor amikor terhes volt:

[link]


Azóta pedig már a picik 5 hónaposak, ő pedig 7 hónapos.:) 2 hónaposan szült, szóval elég fiatalon.

2012. márc. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
fuu koszi! amugy a tied rendesen ki volt gombolyodve :D amugy nekem is olyan mokuskerekem van :DDD
2012. márc. 7. 20:13
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát igen, pár napra rá már szült is. Pont nem voltunk itthon, ígyhát meglepi volt. :) Felemeltem a kisházát, aztán láttam alatta a sok pici rózsaszín izgő-mozgó lábacskát! :)) Örültem neki nagyon, a párom meg köpött egy jó nagyot! :))

Aztán megnyugtattam őt, hogy a piciket majd ha el lehet választani az anyjuktól akkor visszaviszem a díszállatkereskedésbe...

Dehogy vittem őket vissza! :) Megtartottam mind a 8-at, van mindegyiknek külön ketrece is, így van most 9 hörcsögöm!

Jaa, a kereket azóta már lecseréltem, mert már kinőtte. Jelenleg mindegyiknek 19 cm átmérőjű mókuskereke van, mert legalább egy ekkora kell egy kifejlett aranyhörcsögnek!!

2012. márc. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
biztos aranyosak!enis le fogom cserelni csak meg a horcsog is csak 6 hetes ugyhogy eleg nekik :)
2012. márc. 7. 20:44
 8/9 anonim ***** válasza:
47%
Lehet néha látni, hogy hullámzik a hasa. Ha megengedi, akkor nagyon-nagyon óvatosan megérintheted, és érezni fogod őket. Nálunk még az is volt, hogy fánk szerű kört épített a forgácsból (a házat előtte ki kellett vennünk, mert féltünk, hogy beleszorul a pici pocija).
2012. márc. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
koszonom! majd akkor figyelem a pocijat!:)
2012. márc. 7. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!