Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A törpehörik mikor szokják...

Höri börike kérdése:

A törpehörik mikor szokják meg az új gazdijukat ha kereskadésből van?

Figyelt kérdés
2012. márc. 8. 13:02
 1/4 anonim válasza:
nekem 2-3 nap allatt megszokta a környezetet
2012. márc. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A környezethez szinte azonnal hozzászokott.Ahoz,hogy téged is megszokjon kell kb egy hét.Hogy elfogadja a kezedből az ételt,ne ilyedjen meg,ha benyúlsz a ketrecbe stb.
2012. márc. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez a dolog nagyon egyedtől függő, mivel mindegyik más hosszúságú időt igényel. az enyéim 2-3 nap alatt megszokták a jelenlétem, és a kezembe is hamar bele mertek mászni. Ha sokat hallják a hangodat, és gyakran nyújtod feléjük az ujjadat, hamar sikerülni fog! ;)
2012. márc. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem volt 3 törpehörim régebben. Magát a környezetet rögtön megszokják, és néhány nap alatt az emberi közelséget is, bár én a háromból kettő hörit sose tudtam a kezembe venni, mert egy kicsit mindig tartottak tőlem. A harmadik viszont egy kis kezesbárány volt, sokszor kivettem, az ölemben is nagyon jól érezte magát. Ez egyedfüggő.
2012. márc. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!