Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek adhatok a tengeri...

Szerintetek adhatok a tengeri malacaimnak a fametszéskor lenyesett gallyakból?

Figyelt kérdés

Gondoltam hagy koptassák a fogukat. A fagallyakon nincs semmilyen vegyi anyag vagy más szennyezés. Frissen metszett gallyakról lenne szó.

A szárazabbaknak is örülnének?

Várom az ÉRTELMES válaszokat.


2012. márc. 8. 13:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, ha nem vegyszeres és nem gombás, fertőzött stb. A vörös fákat, gesztenyefa, diófa ágakat nem javasolt. Szilvafa, tuja, és hasonlókat sem. www.gemon.ro oldalon van egy lista hogy mit lehet, mitől nem lesz baja és hogy melyik fafajoktól betegszik meg. Megpróbáltam megkeresni neked de nem találom :(
2012. márc. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

kösz. azon az oldalon már néztem, ott nem írtak gallyakról.

[link] csak így érhető el az oldal

2012. márc. 8. 14:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Gondolom lesz közte vastagabb ág is, nem? A fafajt tudd és kész:) Azért olyan 2 cm átmérőjűektől felfelé gondolom már jó nekik.
2012. márc. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Rágcsálásra kiválóan alkalmas a frissen vágott almafaág, a legtöbb tengerimalac kedveli. Ilyen célra a szőlő metszéséből származó ágak is megfelelőek. Cseresznye-, barack-, őszibarack- vagy szilvafaágat, ill. vörös színű fáktól (pl. vörösfenyő) származó ágakat a tengerimalacnak ne adjunk, mert ezek mind mérgezők (!).
2012. márc. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen fajta a fa amiről származik.
2013. aug. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!