Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan temessem el a hörcsögömet?

Hogyan temessem el a hörcsögömet?

Figyelt kérdés
Ma meghalt és nagyon magam alatt vagyok. Nem kertesházban élünk. 3 évet élt. Nagyon szerettem és most itt hagyot :"( Kérlek segítsetek!
2012. márc. 8. 14:11
 1/9 anonim válasza:
Részvétem, nagyon sajnálom:( Szerintem egy olyan helyre temesd el ami közel van a lakhelyedtől és sokat jársz arra, vagy valamiért szeretsz ott lenni!
2012. márc. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha van a közeletekben egy park, vagy egy kis tisztás, akkor vidd el oda, és temesd el. Mondjuk egy fa mellé, vagy olyan helyre, amit meg tudsz jelölni. Nyugodjon békében!
2012. márc. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az előzőekhez annyit, hogy jó mélyre temesd, nehogy a kutyák kikaparják.
2012. márc. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! :(
2012. márc. 8. 14:35
 5/9 anonim ***** válasza:

Én úgy szoktam eltemetni a hörcsögeimet, hogy beleteszem a takarójával együtt egy dobozkába, pl. jégkrémes doboz. Azt még jól körberagasztózom, hogy még véletlenül se férjen hozzá semmi. És utána viszem és eltemetem.

Az utóbbi hörimet a közelben temettem el, egy olyan helyen, ahol még a madár se jár, mert ilyen eldugott kis rész, de közben közel is van hozzám és én arra fele szoktam menni mert kívül van egy kis utacska és mindig megnézem.


Nagyon sajnálom a hörcsögödet, de gondolj arra, hogy most biztos hogy ő tovább él valahol boldogságban!

2012. márc. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!
2012. márc. 8. 20:42
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem már minden rokonom kertjében vannak eltemetett állataim, de amikor épp nem vihettem senkihez, akkor a Margit-szigeten temettem el a hörimet, aztán mikor a tesója is elpusztult, őt is ott temettem el a másik mellett. Ásó helyett kanállal ástunk egy kis gödröt.

Sajnálom egyébként :(

2012. márc. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Dobd a kukáka
2012. dec. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ba
2012. dec. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!