Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ha nincsen a Hörim alá forgács...

Ha nincsen a Hörim alá forgácsom mit tegyek mást alá?

Figyelt kérdés
2012. márc. 9. 13:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Tegyél be neki néhány WC papír gurigát, amíg beszerzed a forgácsot. De semmi olyat, amibe belefulladhat pl rongyot, vattát.
2012. márc. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én ágyneműből vagy pizsamából vágtam nekik rongyokat, eddig soha semmi probléma nem volt belőle, pedig már 16 éve vannak aranyhörcsögeim. Szeretik nagyon, betakaróznak vele. De lehetőleg olyanokból kell csinálni, ami nem foszlik, attól biztos hogy nem lesz baja.

Olyan elő szokott fordulni, hogy be akarja tenni a pofazacskójába, de mivel nem hülye, és látja, hogy nem fér be, így aztán kiveszi és nem gyömöszöli be. :)

2012. márc. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Második vagyok: amúgy meg szerintem vegyél neki forgácsot, ha más nincs nyitva, hát ott van a tesco, az mindig nyitva van.

Én forgácsot és ágyneműt is szoktam adni nekik.

2012. márc. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!