Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Fiú vagy Lány tengerimalacot...

Fiú vagy Lány tengerimalacot érdemes venni?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy tengerimalacot nem tudom hogy fiút vagy lányt. Melyik jobb vagy rosszab ? ( Ezt ne úgy értsétek )

Köszönöm a válaszokat.


2012. márc. 9. 20:03
 1/9 anonim ***** válasza:

én lányt ajánlok.. de mivel nem szabad őket egyedül tartani ezért természetesen 2-őt:)

szerintem olvasgass még róluk..

a gemon.hu-n ez is rajta van.. és fórumok is vannak:)

2012. márc. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Sajnos csak egyet tarhatok.Viszont mindig egész délután tudnék vele foglalkozni . Már nagyon utána olvastam van két könyvem is róluk. Már volt is nekem csak nem tudom most eldönteni hogy fiut vagy lányt vegyek :D
2012. márc. 9. 20:43
 3/9 anonim ***** válasza:
szerintem lányt. tapasztalat, hogy a lány nem jelöl, kevésbé büdösebb a pisije ha ivarérett. igazából szerintem ennyi előnye van a lánynak. de ilyen szempontból jó hogy ha kiengeded a szobádba szaladgálni, nem kell menni utána és törölni mindenfele a pisit, mert megjelöl mindent. úgyhogy lány. ha mégis később veszel mellé egy másikat, akkor is lányt ajánlok. nem lesznek feleslegesen kismalacok, és jobban kijönnek egymással mint 2 fiú.
2012. márc. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Norina86 ***** válasza:
100%
Mivel a tengerimalacok természetes környezetükben csoportosan élnek úgy, hogy 1 hím és 8-10 nőstény együtt, szerintem 1 hím jobban elvan egyedül, mint 1 nőstény. De az lenne a legjobb, ha most vennél 1 fiú malacot, és 6-8 hónap múlva vennél mellé 1 egy hónapos kisfiút, mert addigra a nagy felnő, és apáskodni fog a kicsi fölött. Hosszú távon, ha malacot szeretnél, legalább 2-ben kell gondolkodni, ha 1 állatot tarthatsz, inkább hörcsögben gondolkozz.
2012. márc. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De a fiú vagy a lány nyugottab és szelídebb ?
2012. márc. 10. 21:20
 6/9 anonim ***** válasza:
82%
nwm érted nincsen külömbség... de mondom nem szabad őket egydül tartani ez kínzás lenne értsd már meg!!
2012. márc. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2 lány van. Elég nyugisak szerintem. Jobb ha 2-en vannak de ha csak egyelőre 1-et tudsz bevállalni akkor később egy nála pár hónappal fiatalabba is be kell fektetned mert különben az őrületbe kerget a vinnyogásával:D Szerintem ez fiúra és lányra is igaz. Én is inkább lányt ajánlok de a fiúk a nagyobb "arcok". Ők az aktívabbak de szerintem talán ők vannak el jobban egyedül is. (Norina ( nem tudom as számokat, előttem válaszolt párral) válaszát fogadd meg és olvass utána vagy kérdezz rá gemon.ro fórumon, ők tutit mondanak, névvel és nagy tapasztalattal.)
2012. márc. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy, hogy fiút vagy lányt választasz. Nekem pl. két fiú van és velem vannak a hálószobában és nem büdösek, lehet őket simogatni.

A lényeg: nem tarthatod egyedül! Ha nem tudsz két azonos neműt vagy ivartalanított fiú mellé lányt venni/befogadni akkor ne tarts tengerimalacot. Nem lehet egyedül, vagy minimum kettőt vagy egyet sem.

2012. márc. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 dorinna00 ***** válasza:

Mivel nem tarthatod egyedül, mert társas lény, ezért ...

... ha szerednél utódokat 1 lány 1 fiú.

... ha nem szeretnél utódokat 2 lány náluk a legkevesebb az esély arra, hogy összevesznek.

2012. júl. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!