Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért szedi le a hörcsögöm a...

Miért szedi le a hörcsögöm a szőrét?

Figyelt kérdés
Már mindenféle vitaminos magot vettünk neki mert azt mondták hogy azért tépi mert vitaminhiánya van....de akkor nem? vagy valami mást kellene adtunk neki? és rühöt nem kaphatott el sehonann sem!
2012. márc. 10. 15:46
 1/5 anonim ***** válasza:

dehogy van vitamin hiánya.. inkább beltenyészetből származik és valami genetikai sérülése van...

de lehet hogy unatkozik...

mekkora a terrárium/ketrec ?(cm x cm x cm?)

mik vannak benne, felszerelések?

mennyi idős?

milyen eledelt kap?

kap szénát?

kap fehérjét?

naponta kap zöldet?

2012. márc. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Platypus ***** válasza:

Meglepődnél, honnan nem képesek atkát meg más parazitákat elkapni. Még a bolti préselt faforgács is közvetítheti a fertőzést. Az állat maga is képes hosszú ideig tünetmentesen hordozni, és akkor jön elő, amikor az immunrendszer gyengül.

De ha nem is atka, még mindig lehet gombafertőzés ami a levegőben is terjed. Orvoshoz kéne vinni, az ilyen szőrhullásokra nincs házi varázsszer.

2012. márc. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyedül van?? Ha nőstény és van társa lehet hogy fészketépít a születendő kicsiknek!
2012. márc. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! pont most akarunk neki új terráriumot venni mert szerintem kicsit neki.. és mindenképpen elvisszük orvoshoz is!
2012. márc. 12. 18:46
 5/5 anonim válasza:
Nekem is ezt csinálta. Kb.: rá 10 napra meg 8 hörivel lettem gazdagabb XD
2012. ápr. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!