Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Van egy 1 éves fiú tengerimala...

Van egy 1 éves fiú tengerimalacom, és ma hozok el egy 5 heters kislányt. Külön ketrecben lesznek, de össze engedhetem ismerkedésre ha kiveszem őket felögyelet mellett? Nem akarok babákat, azért kérdezem! Csak hogy megismerjék egymást.

Figyelt kérdés
2012. márc. 11. 08:04
 1/9 anonim ***** válasza:
ha nem akarsz babákat akkor egy kisfiút kellene hoznod, vagy ivartalanítani kellene... ez így nagyon nem klesz jó..
2012. márc. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Külön ketrecben lesznek! csak a szobában,ha kienged őket,akkor ha találkoznak a felügyeletem alatt,úgy értettem!!
2012. márc. 11. 11:24
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem fogom ivartalanítani egyiket sem,nem fogok fájdalmat okozni Nekik! Ezért is lesznek külön ketrecbe.
2012. márc. 11. 11:25
 4/9 anonim ***** válasza:
Egy váratlan pillanat, amikor nem figyelsz rá és ott lesz a kismalac. Hiába tervezed, hogy nem így lesz és mindig figyelni fogsz a véletlen mindig ott van.
2012. márc. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

első vagyok

tudom hogy mit értettél de ez tényleg nem lesz jó...ha ivartalanítod legalább nem lesz benne mindig aza za inger hogy rámásszon a kislányra

hidd el jobb neki nyugiban egy kislánnyal 1 ketrecben élni

2012. márc. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm :(
2012. márc. 11. 12:51
 7/9 anonim ***** válasza:
a malacok párzása kb. 3 másodperc, hiába vagy mellettük nem fogod megakadályozni. Nekem van ivartalanított hímem lánnyal és nagyon boldogok. Szóval ha hozzáértő orvos végzi a golyótlanítást nem lesz semmi baj.
2012. márc. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez előző hozzászólókat annyival egészíteném ki, hogy ha külön ketrecben van a fiú és a lány, akkor folytonos visításra, és ketrecrágásra számíthatsz.
2012. márc. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van a korábban válaszolóknak, ez a megoldás nem jó így. A hím malackád egész nap rácsot fog rágni és vísítani fog mert benne van az ösztön, hogy rámásszon a lánykára de nem tud. Így sokkal nagyobb szenvedést okozol neki mintha altatás mellett megfelelő orvossal ivartalanítanád. A párzás meg valóban 3 másodperc, beszaladnak fedezékbe vagy tőled a legmesszebb és mire felállsz az ágyról, hogy elkapd őket már végeztek is. Sokan nem hiszik ezt el és erősködtek, hogy úgy jó ahogy te is gondoltad, de utólag mindig az mondták, hogy bárcsak hallgattak volna a tapasztaltabbakra.
2012. márc. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!