Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szeretnék egy tengerimalacot....

Szeretnék egy tengerimalacot. Hogyan tanítsam majd meg arra, hogy hallgasson a nevére? Egyáltalán meg tudom tanítani?

Figyelt kérdés
2012. márc. 11. 15:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

nehéz megtanítani...

de a kérdésed az sugalja hogy csak 1-et szeretnél... ez baj.. tudnod kellene hogy tengerimalacot nem tartunk egyedül kell neki a társ!!

olvass utána témának!

gemon.hu!

2012. márc. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Nehéz megtanítani neki, hogy halgasson a nevére. Szerintem nincs vele semmi baj, ha csak egy darabot tartassz, nekem is egyedül van és semmi baja. Jól megvan egyedül. Sokat foglalkozok vele.
2012. márc. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

nekem is csak egy van, és jól elvan egyedül is.

a nevére sajnos nem fog hallgatni, de gyakori hangokra, pl. nylonzacskó zörgése,hűtő záródása egy idő után igen :)

2012. márc. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi. Már jó ideje nem néztem ezt az oldalt. Azóta már van malacom és ha kedves hangon hívom, akkor kijön a kiis házikójából. Szóval sikerült megtanítani. Magától megtanulta!!!! :)
2012. júl. 6. 12:18
 5/11 dorinna00 ***** válasza:
A kérdésed úgy hangzik, hogy 1 malit szeretnél. Ez nem jó társas lény nem tarthatod egyedül. De ha nem szeretnél utódokat vegyél két ugyan olyan neműt. Ilyenkor a lányok a szerencsésebbek, náluk van a legkevesebb esély arra, hogy összevesznek!
2012. júl. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszi
2012. júl. 11. 16:54
 7/11 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem nincs azzal baj ha egyet tartasz..nekem is egy van és semmi baja,csak törődj vele sokat,és szeresd!:D
2012. júl. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Anita0324! Szeretem is!
2012. júl. 11. 19:33
 9/11 anonim ***** válasza:
Az én tengerimalacom is egyedül van jól megvan ugyan nem halgat a nevére arra halgat hogy nyuuuuunyuuuu
2012. júl. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A malacok is különbözőek. Van amelyik fogékonya a tanításra, van, amelyik kevésbé. :)
2012. júl. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!