Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A degum kikotor mindenféle...

A degum kikotor mindenféle kaját amit a táljába rakok most mit tegyek?

Figyelt kérdés
2 hete kezdődött és megállás nélkül kikotorja a kaját pedig már 7 félét próbáltam neki adni és semmi nem tetszik neki hogy lehet leszoktatni róla?
2012. márc. 12. 19:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem akarok hülyeséget írni de lehet nem jó a tál magas neki vagy fordítva ! szerintem ez lehet a baj !
2012. márc. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyébként a deguk szeretnek keresgélni... Mármint nem is muszáj neki tálkát tenni, elég, ha az alomba teszed a kajáját. Az enyém mindig elássa. :) Ilyenek ezek a deguk.
2012. márc. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat mert már nem tom hogy mit tegyek mert már 1 éve ez a táljuk de eddig nem volt gond csak most kezdték el:)
2012. márc. 12. 19:55
 4/9 anonim ***** válasza:
lehet unatkozik ! nekem is csinálta egy időbe ezt de nekem magától abba hagyta 4
2012. márc. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
ok köszi mindenkinek:)
2012. márc. 12. 20:03
 6/9 G3C1 ***** válasza:

rakjál be neki valamit, amivel elfoglalhatja magát :)

pölö fadarabokat, amit rágcsálhatnak, vagy valami fajátékot, amit tologathatnak :)

2012. márc. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Semmit, meg fogja találni a kaját a tálon kívül is :)
2012. márc. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Told egy kicsit arrébb a táljukat. Az én deguim akkor kotorták ki, illetve borogatták fel, hogyha a sarokba raktam a tálat, és nem középre. Gondolom nem fértek annyira hozzá. :)
2012. márc. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Oké köszi ezt kipróbálom különben már tele van a ketrec ágakkal
2012. márc. 13. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!