Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Japán táncolóegérnek milyen...

Szervál kérdése:

Japán táncolóegérnek milyen nevet adnátok? ,

Figyelt kérdés
Nagyon édes kislány egerem van,ma hoztuk haza,és még pici :D nagyon sokat ugrál,futkározik,és nagyon kíváncsi! :) Tudnátok neki mondani egy pár nevet? Jelenleg Csacsinak,Flojdnak,és Kiflinek becézem :DD
2012. márc. 16. 16:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Yoko?
2012. márc. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

panni

pulcsi

janka

mazsi

törpi

lili

zeller

kamilla

maya

mayla

leonie

anna

lena

jahh csak annyi hogy nem szabad őket egyedül tartani ezért mindenképp vegyél mellé még1 kisányt

2012. márc. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
és az nem jó,ha hamar hazajövök hozzá?, vagy sok játékot adok neki? :// mert anya nemhiszem h örülne mégegynek ://
2012. márc. 16. 18:46
 4/14 anonim ***** válasza:

nem... ha naponta foglalkozol vele 2 órát az nagyon soknak tűnik... de a maradék 22 órában mit csinál?

amúgy valószínű hogy pár hónap múlva meghal ... elkezdi tépni a szőrét meg megbolondul vagy pl nem eszik és nem iszik és meghal

nagyon társigényesek!

hidd el meg fog halni nemsokára ha nincsen társa...

jah amúgy most mennyit múlik már hogy 1-et vagy 2-őt tartassz?

most komolyan 1 egér tartása is olyan olcsó hogy havonta kijön max 800ft-ból

ha meg 2-őt tartassz kemény 1000ft lesz per hónap..

és legalább boldog hosszú életű egérkéd lesz


jah amúgy egyik osztálytársamnak volt japán táncolóegere.. ő is csak 1-et tartott neki 4 hónap után meghalt benn gubbasztott az egyik sarokban és nem evett és nem ivott

2012. márc. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
nem adnék neki nevet, mert soha nem vennék táncoló egeret... addig tenyésztettek génhibás egereket míg nem rögzült náluk az egyensúly zavar. ezért "táncolnak" szerencsétlenek....
2012. márc. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Az egerek társas állatok, egyedül depisek lesznek egy idő után, és elpusztulnak.
2012. márc. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:

Én Odori-nak nevezném el, az japánul táncot jelent :)


16/L

2012. márc. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

zizi,

pörgönc,

cukki,

muki - enyémnek ez volt

bojtorján,

2012. márc. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek :9 amugy akik azt mondták,hogy társ kell neki...háát...nemtudom...szerintem akkor szegény el fog pusztulni..egy évig könyörögtem anyának egy egérért! most kaptam meg szülinapomra...talán kikönyöröghetek mégegyet,de nemtudom :'( anya nem nagyon emged olyan sok mindent :/ de azért köszi hogy szóltatok! :)) <33 megeteszek mindent!!!
2012. márc. 19. 20:55
 10/14 A kérdező kommentje:

Megkérdeztem anyut !! :D Sajnos engem is bántott ez a dolog,ezért sirtam is :'(

Anya.:Rendben kicsim :) semmi baj :) amennyit tudunk,foglalkozunk vele :) és ha majd nem eszik,sem iszik,és hullik a szőre időben megmentjük jó?,

Én.:öööö jó :D

2012. márc. 19. 21:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!