Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért csinálja a nyuszkóm?

Miért csinálja a nyuszkóm?

Figyelt kérdés
Az itatójának a fém részét a fogával tépkedi vagyis úgy tűnik hogy azt csinálja és emelgeti és nem tudom miért . Félek hogy valami baja lesz a fogának meg este nagyon zavaró mert így az egész ketrece zörög ..
2012. márc. 16. 22:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Az én nyuszim kaparja az itatóját, úgy vettem észre, hogy azért, mert nincs türelme megvárni, hogy "lassan" jön belőle a víz.

Egyébként leellenőrizted, jön belőle a víz?

Mert én az első golyós itatóval, amit vettem, úgy jártam, hogy nem ment fel benne a buborék, és 2 korty után egyáltalán nem jött belőle víz. Vissza is vittem a boltba és kicserélték

2012. márc. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! Lehet, hogy nem jön belőle annyira a víz, ahogy ő szeretné? A mi nyuszink amúgy alapból nem szereti az önitatót. Nem rángatja, csak dörgöli hozzá a száját, állát, nem iszik belőle. Én már raktam be neki vizet tálkába. Szerencsére nem borította még ki, de sajna könnyen előfordulhat. Én arra gondoltam, hogy az önitatóból nem jön úgy a víz, ahogy ő szeretné, és inkább nem is próbálkozik.
2012. márc. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
mindig nézem hogy jöne rendesen és a kezem csupa víz lesz meg látszik hogy fogy belőle de lehet türelmetlen ő is hogy kevés jön meg arra is gondoltam hogy nem jó szögben van az itató és nem rugul vissza az eleére mert akkor megértem csak még nem találtam megoldást hogy ugy felszereljem hogy ne rángassa vissza :) azért köszi a válaszokat így tudom nem a nyuszkómmal van a baj :)
2012. márc. 16. 23:04
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan ez a gondom.Néztem én is,és jön belőle víz,meg fogy is.Eleinte azt hittem,hogy nem jön azért csinálja.Úgyhogy odakötöttem,mert különben lelöki.:/
2012. márc. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem oda van kötve de igyis megemeli .. olyankorelveszem tőle 5-10 perc után visszaadom és akkor is csinálja de láthatóan óvatosabban, nem anniyra hangos de mivel sokáig iszik a végére mintha belefeletkezne hogy nem szabad vagy nem tudom akkor megint elveszem hátha beválik :D
2012. márc. 17. 22:35
 6/7 anonim ***** válasza:

Kívülre szerelted fel az itatót? Akkor nem tudja leemelni. Esetleg két akasztóval rögzítsd, hogy biztosabb legyen a tartása.

Mi nyuszink nagyon okosan csak akkor rángatja, ha nagyon kevés a víz: így jelzi, hogy kell még bele tenni.

2012. márc. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
kívülről van persze de eddig csak a tetejét rögzítettem oda, most a csövet is a rácshoz kötöttem igy nem tudja megemleni :D
2012. márc. 19. 18:18

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!