Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Kopasz tengerimalacom van....

Kolettka85 kérdése:

Kopasz tengerimalacom van. Sajnos alig eszik, eléggé bágyadt és néha rángatózik, mintha fájdalma lenne. Szerintetek mi baja lehet? Ugyan azt a kaját kapja, mint eddig.

Figyelt kérdés
2012. márc. 20. 13:37
1 2
 1/12 Platypus ***** válasza:
Kap elég C-vitamint?
2012. márc. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát füvet kap mindennap,az fedezi a C vitamin szükségletét,nem?
2012. márc. 20. 13:56
 3/12 A kérdező kommentje:
És persze répát,uborkát és almát is kap a magkeverék mellett.Sajnos vizet nem iszik,bár tudom h a malacok szoktak de ő nem.
2012. márc. 20. 14:00
 4/12 anonim ***** válasza:
Mióta van ez? Nem akarlak elkeseriteni,de szerintem el fog pusztulni hamarosan :(
2012. márc. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Kb. 2 napja van ez.Állatorvoshoz nem szívesen vinném,mert inkább kutyadoki,tapasztalatból mondom h nem ért más állatokhoz nagyon.
2012. márc. 20. 15:05
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik malacom hasonló tüneteket produkált,ő gubbasztott még pluszban,elvittem az orvoshoz,adott neki valamilyen injekciót,de másnap elpusztult...
2012. márc. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mennyi idős? Nem evett valamilyen vizes zöldséget? Nem kaphatott huzatot? Tegyél be neki langyos kamillateát,hátha segit... Az megfázásra jó.
2012. márc. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
szénát kap?
2012. márc. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Hát ma estére sajnos elpusztult a kis malacom.Mikor kivettem a ketrecéből elpusztulva a hátára fordítottam és egy nagyon érdekes dolgot láttam.Az egész hasa mozgott holott ő már rég elpusztult.Olyan mintha valami férgek mozogtak volna benne és nem csak egy hanem több.

Mivel mindennap kapott friss füvet amit a házunk mögött szettem valószínű h valami féreg féle bekerülhetett vele.

Nagyon rettenetes volt így látni.:(

2012. márc. 20. 19:58
 10/12 A kérdező kommentje:
És még csak 3-4 hónapos volt..
2012. márc. 20. 20:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!