Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért van kellemetlen szaga a...

Miért van kellemetlen szaga a (hím) egeremnek? (idióta válaszok nem érdekelnek. )

Figyelt kérdés
Olyan pisi szaga van,meg mostmár a ketrecnek is. Most vettem,előtte a másik egér nem volt ilyen szagú.

2012. márc. 20. 15:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Általában a hím egérnek/hörcsögnek/patkánynak/tengerimalacnak szaga van. Mást nem tehetsz ellene,minthogy sűrűn takarítod a ketrecét.
2012. márc. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De már első nap ilyen szaga volt,amikor ide hoztam:/ naponta nem cserélhetem az almot. Meg nem is lenne értelme igazából.
2012. márc. 20. 16:11
 3/3 Platypus ***** válasza:
Ez tipikusan a hím egerekre jellemző dolog. Területmegjelölő szag, direkt "illatanyagokat" termel a szervezetük. Nem sokat tehetsz ellene, a csutkaalom valamennyit használ, de úgy sem lesz 100% szagtalan. Ha ezt nem tudod kezelni, akkor cseréld el egy nőstényre. Ha jól értem, akkor most egy egérpárod van, ezek egy év alatt több mint 100 kisegeret hoznak majd össze ha így marad.
2012. márc. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!