Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan oldjuk meg az aranyhörc...

Hogyan oldjuk meg az aranyhörcsöggel a másfél vagy 2 órás utazást?

Figyelt kérdés

Július végén megyünk 1 hétre nyaralni Tiszacsegére.

Az aranyhörcsögünket nem tudjuk senkire se rábízni és úgy néz ki visszük magunkkal.Arra gondoltunk, hogy mivel reggel indulunk ő már addigra biztos aludni fog és ketrecesen berakjuk a kocsiba, úgy hogy valaki fogja az ölébe.Van egy kis hordozója,amibe nem hiszem, hogy elférne és egész úton ki akarna jönni.Csak lehet, hogy a ketrec nem fog beférni a kocsiba.Szerintetek, hogy vigyük el, hogy túl is élje az oda és a haza utat?


2012. márc. 22. 13:35
 1/8 anonim ***** válasza:

A hordozóban se lesz semmi baja. Én a cicám szoktam vinni, a hordozóban éppcsak megfordulni tud. Eleinte méltatlankodik egy kicsit, aztán beletörődik, lefekszik és csak időnként vet ránk egy megvető pillantást. Aztán nagyon örül, amikor kiengedjük :)

Szerintem két óra alatt a hörcsögödnek se lesz semmi baja, de arról ne is álmodj, hogy nem ébred fel, amikor viszitek :)

2012. márc. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is vittem már többször is aranyhörcsögöt másfél-2 óra úton. Én a ketrecében hagytam.
2012. márc. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Jaa és az enyém nem zavartatta magát, aludt ugyanúgy a kisházában.
2012. márc. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Akár még kartondobozban is viheted, abban se lesz baja, ha csinálsz rá egy-két lyukat. Jobban érzik magukat szállításkor, hogyha nem látnak ki. De ha nem viszel ketrecet, akkor a nyaralás alatt miben tartod majd?
2012. márc. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Utolsó:Eleve a ketrecbe vinnénk a kocsiba, szóval abba is lenne nyaralás alatt.Amúgy ott a szobába ki lehet majd engedni futkározni?Mert itthon van egy kartondoboza és oda szoktuk kivenni, de túl nagy és az már nem férne be a kocsiba, ezért nem visszük.
2012. márc. 24. 13:44
 6/8 anonim ***** válasza:

Ejj Tiszacsege jó hely, én is szoktam járni.

Nincs olyan aki pénzért vigyázna a hörcsögre ?

Nem feltétlenül kell közeli ismerős egy alkalmi munka lenne neki az egész.

2012. márc. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

És te mikor mész nyáron?

A hörcsögöt szerintem visszük magunkkal, nem tudjuk máshogy megoldani.:/

2012. márc. 30. 15:43
 8/8 anonim ***** válasza:
Én vigyáznék hörcsögre pénzért! Imádom őket! :)
2012. márc. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!