Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Lehet valamilyen szerződést...

Lehet valamilyen szerződést aláíratni keverék nyuszika eladása esetén?

Figyelt kérdés
Szóval az van, hogy szeretném ha egyszer kisnyuszóim lennének, mármint a nyusziaimnak. De ugye ők keverékek, nem fajnyuszik. Persze egyenlőre nem vagyok biztos a dologban, főleg nem azok után, hogy most egy csomó mindenki húsvéti kisnyuszit árul. Szóval a kérdésem az lenne hogy ilyen esetben alá lehet e íratni valami papírt hogy rendszeresen tájékozódhatok a nyusziról, és ha esetleg mégse kéne valakinek akkor az ide hozza vissza, ne adja le valahol.
2012. márc. 24. 13:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem elég szóban is. Megmondod, hogy nem akarod a húsvéti menüben viszontlátni, ha megunják, vagy egyéb miatt nem tudják már gondozni, akkor szóljanak neked. Nekik is egyszerűbb, mint másik gazdát keresni. Ha szerződést írsz, és mégis másnak adják tovább, vagy levágják, akkor mi lesz a következménye? Mész és feljelented? :)
2012. márc. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nemtudom igazából. De valami papír azért jó ha van nem? Arról is hogy egészségesek meg ilyenek.
2012. márc. 24. 13:21
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem ez egy kicsit túlzásnak tűnik. Arról, hogy egészséges nem szerződést kell írni, hanem egy orvosi véleményt, 'szt annyi. De te tudod.
2012. márc. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Irhatsz szerződést, ha szeretnél. Én ez alapján állitottam össze egyet az állataimhoz: [link]
2012. márc. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi:) Hát lehet hogy túlzás nem tudom, de egyenlőre kisnyuszim sincs:D
2012. márc. 24. 15:13
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ötlet a szerződés. Nagyon sokan megunják a nyuszijukat, és akkor jó, ha ott a papír a neveddel, telszámoddal (címeddel), és vissza tudják vinni. Azért csak csínján bánj a szaporítással, mert annyi hülye ember mászkál a világon, hogy szinte biztos, hogy ilyen agyatlanoknak is fogsz nyuszit eladni. Esetleg mellékelhetnél a szerződés mellé egy gondozási útmutatót!
2012. márc. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Erre is gondoltam, mert ugye mivel nem fajtiszta nyuszi lenne, valószínűleg nem adnám olyan drágán, csak ilyen jelképes összegért, és félő hogy akkor egy csomóan rákapnak mert olcsó, azt se szeretném hogy aztán meg ugyanúgy olcsó ellátása legyen, hízótápot egyen és dobozba lakjon.
2012. márc. 25. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!