Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Egy sünt szeretnék háziállatké...

Szanyi f miklós kérdése:

Egy sünt szeretnék háziállatként és magam szeretnék fogni egyet. Hol tudnák mihejen? Hol rejtöznek?

Figyelt kérdés
köszönöm a válaszokat
2012. márc. 24. 21:40
1 2 3
 1/27 anonim válasza:
100%
szerintem ez illegális.
2012. márc. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim válasza:
100%
A sün nem háziállat!!! Tudod mit eszik egyáltalán? Ja, simogatni sem jó annyira... Hej!
2012. márc. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
54%

Nem egyszerű a kérdés.

Én sokat mászkálok este erdőkben.

Szinte csak este lehet velük találkozni.

A fészkét nem fogod megtalálni.

Esetleg látsz egyet futni ha sokat vagy erdőben.

Szereti az almát, rakj ki egy kicsit valahova és figyeld :D

2012. márc. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

elöször is tudnod kell hogy a sünik nagyon sok parazitát hordoznak: kullancs bolha stb amik az emberei is veszélyesek


ha kertes házad van egészen biztos hogy nálatok is van sün. viszont nagyon érzékeny állat... kis koromban nagypapámék kertjében belegabalyodott valami hálóba ami a falra volt akasztva, és hiába vettük észre és szabadítottuk ki, végül elpusztult szegényke...


úgy tudom, hogy ha a kertben meghagyod az avart és tálkában teszel ki tejet akkor egész biztosan a kertedbe szoknak

2012. márc. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
75%
Én tudtam fogni, de elég nehéz, főleg h este lehet és kint a pusztába kell lődörögni hozzá :D
2012. márc. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
A sün védett állat. De van fehérhasú törpesün azt lehet venn i és tartani. Amit te fogsz az tele lenne bolháva meg minden izével jah és mintmár mondtam védett.
2012. márc. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
75%
Rokonaim nagyközség közepén laknak kertes házban, de nyáron este zseblámpával kell világitani, mert volt már olyan hogy ráléptünk a sünökre vagy 5-6 db van a kertjükbe, pedig nem olyan nagy...
2012. márc. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
"Hol tudnák mihejen?"- mi van?
2012. márc. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 MartinMetalCore válasza:
80%
A rendőrségen sok van de tartásuk bűncselekmény mert ugyanis ők is érzékeny állatok. XD
2012. márc. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
nálunk már jönnek elő.:) nyáron meg minden napra jut 1-2-3 a kutya jelez:)
2012. márc. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!