Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tenyésztőnél és kisállat...

Tenyésztőnél és kisállat kereskedésben mennyibe kerül egy csincsilla? Tenyésztőnél szeretnék venni. Ott drágább?

Figyelt kérdés

2012. márc. 25. 14:41
 1/7 anonim válasza:
Szia, csak "amatőr" tenyésztőknél vegyél csincsillát, aki nem "nagymennyiségben" tenyészti őket, itt nagy az esély ,hogy Génhibás csincsillát kapsz, ami nem él sokat.
2012. márc. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Van egy wilson white 3hónapos kisfiú és a tesója egy standard leányzó. Ha érdekelj szólj. :-) Én hobbiból tartom őket a szüleiknél is hasonló a szín összeállítás, de ott a fiú a standard.
2012. márc. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

én 12 000 ért vettem egy csincsillát és egy hét mulva elpusztult!

szerintem inkább vegyél vmi mást

2012. márc. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

A csinikre figyelni kell. Kényes állatok, de meghálálják a gondoskodást. Ha nem tudod felelősséggel nevelni úgy jársz, mint a 3. válaszoló!

Nekünk idén lesznek 4évesek. :-)

2012. márc. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hát én hétköznap iskolában lennék d utána mindig a szobámba vagyok ahova őt is raknám

akkor mondjak le róla?? :||

2012. márc. 26. 12:58
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem kell lemondanod róla, azért, mert iskolába jársz. Napközben úgyis alszanak. (Viszont ezért érdemes átgondolni a szobában tartást, mert éjszaka hangosak tudnak lenni! Ha délután-estefelé kiengeded őket futkosni, akkor csökkenthető az éjszakai zajongás mértéke, de azért mocorogni biztos fognak akkor is.)

Nagy ketrec kell nekik, és az etetésükre oda kell figyelni nagyon, mert érzékeny az emésztésük! Nem nehéz amúgy csincsillát tartani, de egy kis utánajárást, odafigyelést igényel a dolog.

(Hobbi)tenyésztőnél általában olcsóbbak egyébként, a kereskedésekben sokszor pofátlanul magas árat kérnek értük, és még azt sem tudod, honnan való, kinek a fia-borja.

2012. márc. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem.!:)) és köszönöm.:)
2012. márc. 27. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!