Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Elpusztult az aranyhörcsögöm....

Elpusztult az aranyhörcsögöm. Nagyon szomorú vagyok és nem tudom elfelejteni. Hogy tudnék felejteni?

Figyelt kérdés
2012. márc. 25. 17:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Csinálj neki egy virtuális sírhelyet a www.petmenny.hu-n, és gyújts neki minden nap gyertyát. Én is azt teszem.
2012. márc. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom! :( Én azt ajánlom, hogy vegyél egy újat. Egyébként elfelejteni sose fogod, de könnyebb lesz, ha lesz másik, én így szoktam tenni. És gondolj arra, hogy ő pedig biztos nagyon jó helyen van és tovább él valahol boldogan, szerintem ez így van!
2012. márc. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Részvétem!Sajnos ezt most nagyon átérzem. :( Nekem a törpehörim halt meg 15-én. :( Elsőnek köszi a linket.
2012. márc. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
én még aznap vettem egy másikat, és nem bántam meg! Nagyon aranyos volt az is. Szerintem azért vegyél másik kedvencet, mert lefoglalod magad ismét gondoskodással a sajnálkozás helyett...
2012. márc. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!