Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Volt már náthás a görényetek?

Volt már náthás a görényetek?

Figyelt kérdés
2012. márc. 25. 18:29
 1/10 lasius ***** válasza:
100%

Előfordulhat természetesen.És az emberi betegségekre is nagyon fogékonyak sajnos.Vigyázni kell el n kapjanak valamit.

Az enyhébb tüsszögés esetén a LÁNDZsásutifű szirup használni szokott 2x1ml/nap.

Gyors anyagcseréjük miatt súlyos estben pár nap alatt nagyon lebetegedhetnek, nem érdemes késlekedni mert utánna az atibotikumu kezelés következik...

2012. márc. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi!nem vagyok benne biztos ,lehet allergia,a szeme is kicsit duzzadt és vakarja,kamilláztam neki.Az étvágya nagyon jó ,csak néha tüsszög és ilyen köhögő rohamok jönnek rá.
2012. márc. 25. 20:07
 3/10 anonim ***** válasza:
Még szerencsére nem voltak náthásak,de mindenképpen és azonnal vidd el orvoshoz!!
2012. márc. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 lasius ***** válasza:

Igen vidd el orvoshoz mert nehogy rossz vége legyen. De mellette szirupot is adhatsz neki azzal nem árthatsz...

Várom a fejleményeket...

2012. márc. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
OFF:Lasius, te honnan tudsz ennyi mindent a görikről?Fent vagy esetleg valamilyen göris fórumon?
2012. márc. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 lasius ***** válasza:

Off: Válasz :D

Már több éve foglalkozom vadászgörényekkel.

Bemutatózunk(Elsősorban a szegedi vadasparkban), mentünk, és idén lehet tenyésztünk is(nem szaporítunk!!!).

Szegeden vagyunk elérhetőek. És már sok tapasztalatot merítettünk. Jelenleg 7 görényünk van és egy mentett állat keresi szerető gazdáját.

Bármilyen görényekkel való kérdésre szívesen válaszolok.

(www.banditakennel.hu)

Fórumokon (feketegabriella.hu-n) nem vagyok, Régebben voltam de a tapasztalatom az hogy túl sok ember van ott akiknek nem mindig az állat jóléte a fontos és persze mindenkinél okosabbak....

Így inkább jobb a békesség alapon itt vagyok fent és a tényleg laikusakat próbálom a jó úton elindítani hogy sokáig örülhessen mind gazdi mind a göri egymásnak...

És mivel sok időm sincs és energiám a munkám mellett(labor aszisztens), hogy az igazamat szajkózzam olyanoknak akik mindent jobban tudnak inkább a tényleges görénymentésre és a faj bemutatokra koncentrálunk.

2012. márc. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!jól vagyunk,minden ok,de nem nátha hanem allergia volt!Tavaly is előfordult ill idáig minden tavasszal,de ennyire nem volt sulyos!Valakinek ötlete?A lakás nem poros,ill igyekszem odafigyelni légfrissitő ilyesmi használatára.Sétálni még nem voltunk,korainak tartottam.Napközbe ki-ki megy az erkélyre kicsit idöz pár percet.
2012. márc. 29. 12:46
 8/10 lasius ***** válasza:

Nem egy biztató hír.

Allergiának több fajtája is lehet. Akkor a kiváltó okot kell keresni és megszüntetni. Lehet hogy por de lehet hogy étel....

Ahogy kiveszem a szavaidból ez nála csak tavasszal jelentkezik? akkor gondold át tavaly ilyenkor és most is mi az ami jelen lehet a környezetében ami pl. nyáron nem.

Akár étel akár alom is lehet a bűnös, de stessz is kiválthat hasonló tüneteket.

NÉZESD meg orvossal. Egy vérvizsgálat nem árthat és lehet hasznos lenne.

2012. márc. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Lasius:Akkor rólad már hallottam:)De én úgy tudtam h te eddig is tenyésztettél, nem?:OÉn fent vok FG-n,tényleg néha csak a hülyeség megy és az okoskodás és a másik csesztetése,de azért van amiben igazuk is van...
2012. márc. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Esetleg pollen?Bár az még korai,de szerintem is gondolkozz egy kicsit,hogy mi az ami ezt kiválthatja neki tavasszal,vagy esetleg parfüm?De a légfrissítőket meg ezeket hanyagold,azok olyan károsak h már magukban kiváltanak allergiát://
2012. márc. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!