Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Lehet e macska mellé egy nyuszi?

Lehet e macska mellé egy nyuszi?

Figyelt kérdés
Van egy macskám,de szeretnék egy nyuszit is.Szerintetek a cica-nyuszi párost el is felejthetem?
2012. márc. 26. 19:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekünk egy kutyánk (foxi), 5 macskánk és két nyuszink volt évekig. Semmi probléma nem volt belőle, pedig a nyuszik is csak aludni mentek a ketrecbe. Senki nem bántott senkit, mindegyik állat szép kort megérve természetes halált halt.
2012. márc. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem két nyuszim van és egy macskám, házban mindegyik. Háááát, arra ne számíts, hogy együtt fognak délutáni szunyókálni. Csak felügyelettel lehetnek együtt, de akkor is nagyon figyelni kell. Én mostanában inkább azt csinálom, hogy amíg kint van valamelyik nyúl (mert ők is marják egymást, szóval egyszerre csak egy nyúl lehet kint - itt mindenki utál mindenkit), szóval addig a macskát elzárom egy másik szobába.


Szóval igen, abszolút lehet őket együtt tartani, csak ne érintkezzenek. :)

2012. márc. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Valószínűleg számít a nyuszi mérete is. Nálunk két sima házi nyúl volt, azok súlycsoportban nagyjából megegyeznek a macskával, gyorsaságban meg verik.
2012. márc. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát igen, második vagyok, és nálunk két oroszlánfejű törpécske lapul. :)
2012. márc. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2012. márc. 27. 18:39
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nem ajánlanám,mert az állatok azt hinnék hogy már nem foglalkozol velük,megsértődnek,és talán meg is ölhtik!
2012. ápr. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!