Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Állatkínzás öt nyulat egy...

Állatkínzás öt nyulat egy olyan ketrecben tartani ami eredetileg egy-két nyúlnak van tervezve?

Figyelt kérdés
A kérdés egyértelmű, a válaszokat várom.
2012. márc. 27. 18:42
 1/8 anonim ***** válasza:

Biztos nem fog nekik tetszeni.A nyúlnak nagy helyre van szüksége, hogy kinyújtózhasson, mozoghasson.Összetömörülve, egymáson nyomorogva úgy érezhetik magukat, akár a rókák a nyúzótelepeken...Még úgy is rossz ötlet így nyulat tartani, hogy kiveszed őket naponta többször, hogy mozogjanak.

Semmiképpen sem jó így.

2012. márc. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sztem ezt Te is meg tudod válaszolni. IGEN!
2012. márc. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyrészt kicsi a hely, szóval igen, állatkínzás. Másrészt nagyon hamar ivarosak lesznek kb. 3-4 hónapos korban, onnantól aztán nincs megállás kisnyulak terén. Arról nem beszélve, hogy 8 hónapos koruk előtt nem is tesz jót nekik a vemhesség és akkor még finoman fogalmaztam.
2012. márc. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Persze,persze én tudom és nem tartanék soha így nyuszikat.Csak kíváncsi voltam,hogy nektek mi a véleményetek, mert a virágosnál először egy most már öt nyuszi van kirakva össze tobzódva.És nem eladók.Meg lehet őket etetni.Attol félek azért hízlalják így hogy végén levágják őket. Ez szörnyű!
2012. márc. 27. 19:48
 5/8 anonim ***** válasza:
Bizony kínzás. Édesapám állategészségőr, nyulakat is gondoz kísérletekre. Ott egyesével vannak a nyulak, de egy négyzetméter van mindnek, dobogóval, a mozgás végett. Kérdezz rá a virágosnál, és szólj valami hatóságnak.(bár nem mennek ki, de egy próbát megér)
2012. márc. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És azt el is felejtettem mondani, hogy nem is törpenyuúlak hanen rendes nagyok.Egyszerűen rossz nézni.
2012. márc. 27. 21:05
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát igen sajna van ilyen, az meberek nam nagyon gondolnak bela mi a jó az állatnak. Az hogy levágják nem akkora gond. Sokan tartanak ezért nyulat, papám is tenyészti, és néha megpróbálja megetetni velem őket. Egyébiránt akik házinyulat tartanak, sokszor nem biztosítják a megfelelő helyet nekik, mert nem nagyon érdekli őket mennyit mozog a kaja.
2012. márc. 28. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szerinteed nem baj az ha levágják??? Nem leeheetsz valami nagy állat védő...
2012. márc. 28. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!