Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy lehet rávezetni a patkány...

Hogy lehet rávezetni a patkányt hogy használja a futókereket?

Figyelt kérdés

2012. márc. 31. 21:06
 1/6 anonim ***** válasza:
A legtöbb patkány nem szereti a futókereket. "Túl okosak" ahhoz, hogy csak céltalanul futkorásszanak egy karikában. :) Ha le akarod fárasztani, akkor építs neki egy kis akadálypályát és tanítsd meg agiltyzni. :)
2012. ápr. 1. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet azért nem használja, mert túl kicsi neki és nagyobbat kéne venni!


Nekem régebben volt patkányom és amíg kicsi volt, használta!

Utána meg amikor már nem fért bele, akkor kivettem tőle...de eszembe se jutott, hogy kéne neki nagyobbat venni, lehet hogy használta volna.

2012. ápr. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
kb 3 hónapos, lehet kicsi a kerék, mert hörcsögé volt, de bele sem mászott sose és kivülről sem próbálkozik vele.Gondoltam ha érdekli veszek nagyobbat, de nem foglalkozik vele:) muszáj lesz akadálypályával fárasszam:D
2012. ápr. 1. 11:50
 4/6 anonim ***** válasza:
Csak olyan kereket tegyél be neki amibe nem tud beakadni a farka! Nekem 3 patkányom van és mind utálja a kereket, lehet akármilyen. Helyette inkább kint vannak mindig mikor otthon vagyok :D
2012. ápr. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Orsii7 válasza:
Nekem 2 patkányomvan. Soha nem vettem nekik futókereket. Eszembe sem jutott.:) Mivel ahoz túl okosak mint lehetett olvasni.:DD Nekem kint szoktak és az akadály pályájuk is készül.:D
2012. ápr. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
a kereked a falhoz vgy vmihez teszed,berakod elérakod a kezed,és elkezded tekerni. van olyan okos és fut. nekem a degummal bejött!
2012. ápr. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!