Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Házi patkány viselkedése,...

Házi patkány viselkedése, tartása, szelídíthetősége? Vagyis minden a patkányokról

Figyelt kérdés
egyik nap az állatkereskedésben megláttam egy pár patkányt és nagyon megtetszettek. nem vagyok kezdő rágcsálótartó, volt már hörcsögöm, egerem, pillanatnyilag van egy mókusom is, de patkányom még nem volt és igen elgondolkoztam rajta hogy beszerezzek egyet. érdekelne hogy mennyire szelíd, mit szeret, tapasztalatok.
2012. ápr. 1. 20:17
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
jah és kopasz patkányt néztem ki. annak van esetleg valami különleges igénye?
2012. ápr. 1. 20:21
 2/11 anonim ***** válasza:
71%

60x40x60-as ketrec a minimum

párban kell őket tartani mert egyedül nem érzik jól magukat unatkoznak depisek lesznek...

a kopaszpatkánynak nincsen semmi különleges igénye csak kicsit fázósab, fogékonyabb betegségekre...

ricanta.hu minden le van írva:)

2012. ápr. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Amit az első válaszoló írt a ketrec méretével kapcsolatban, az max. 1 aranyhörcsögnek lenne elég...

2 patkánynak dupla ekkora kell legalább!

2012. ápr. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

2. ne mondjad már, azért túlzásokba nem kell esni. :) Tény, hogy minél nagyobb annál jobb, de egy jól berendezett 60x40x60-as ketrecben (pl. frici ketrec) teljesen jól elvan 2 patkány, persze elegendő szabadon mászkálás mellett.


Egyébként kérdező, itt tudsz böngészni: patkany.lap.hu

2012. ápr. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
és mivel érdemes berendezni a helyüket? amivel el tudnak játszani, elbújnak benne...
2012. ápr. 2. 16:39
 6/11 anonim ***** válasza:
21%

22:01-es!


Ez nem túlzás!

Nekem 1 aranyhörcsögöm van ekkora ketrecben és még tovább fog bővülni a méret!

2 patkánynak nagyon kicsi ez a méret, 1 patkánynak is kicsi, nemhogy 2-nek!

2012. ápr. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
megvan a helye. alapterülete 70x30. lehet szidni-nem szidni, tökmind1, ha oltani akarjátok egymást azt légyszi priviben. engem már csak az érdekel h h rendezzem be
2012. ápr. 2. 18:50
 8/11 anonim ***** válasza:

60x40x60-as vagyok...nekem a patik csak éjjszaka vannak benn a ketrecben.. amúgy szabadon mozognak:)

kedves kérdező 70x30x70-es szerintem bőven elég lesz ha naponta 3 órát kinn vannak

a berendezéssel kapcs:

legyen benne 2 emelet minimum meg 1 függőágy meg soksok függőcső, kötél, zoknik-rongyok, kókuszhéj, nyuszis nasilabda, nagy faodú

ja meg etető-itató

2012. ápr. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
oké :D köszi :D a kintléttel nem lesz gond, ugyanis úgy hallottam hogy hallgat a nevére, meg teljesen szelíd szóval elég sokat lesz kint velem :)
2012. ápr. 3. 07:13
 10/11 A kérdező kommentje:
meg is vettem a kis aranyost :) fekete-fehér csuklyáspatkány, kisfiú. remélem jól kijövünk majd, és köszi a segítséget!
2012. ápr. 3. 16:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!