Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Normális ha a nyuszim ezt...

Normális ha a nyuszim ezt csinálja? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

3 napja kaptam meg a nyuszim szobámba tartom. A szőnyegen és a puha takarón állandóan megbolondul. Összevissza ugrál és futkározik. Ez azt jelenti hogy jól érzi magát? Ez normális? Csak a szőnyegen és a takarón csinálja.

És még egy kérdés. Ti mekkora hőmérsékleten tartjátok a nyuszitokat? Mert én a szobámba be se merem kapcsolni a radiátort és még hideg van szóval majd megfagyok és ha lehetne bekapcsolnám, csak félek mert a nyuszi nem bírja a meleget. Heeelp! :D



2012. ápr. 2. 19:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen,ez azt jelenti,hogy jól érzi magát.A hideget jobban bírják tényleg,de ilyen szobahőmérséklet jó nekik.Nálam 20fok körül van.Jelenleg.

Szereztem be hőmérőt,mert nagyon fázós vagyok hajlamos vagyok télen rendesen befűteni.:D Az meg neki nem lenne jó ugye.

2012. ápr. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Előző vagyok,ezt a kérdést még én tettem fel olvasd el:

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kisemlosok__2352324-n..

2012. ápr. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :) most megnyugodtam. és akkor befűtök picit :DDD mert 15fok volt a szobámba :D
2012. ápr. 2. 22:47
 4/4 anonim ***** válasza:
Fűts be nyugodtan 22-23 fokra, ahogy jól esik. Gondolj bele, nyáron is van, hogy 30 fok fölött van a hőmérséklet a szobában is. Igaz, én akkor törölközőbe csavart jégakkut szoktam betenni a nyuszimnak, hogy tudja hűteni magát, ha akarja.
2012. ápr. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!