Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A tengerimalac füle mögötti...

A tengerimalac füle mögötti seb, illetve vérzés az a vakarózástól lehet? és ezt mi okozza?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 5. 16:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Az, hogy még nem vitted el állatorvoshoz.
2012. ápr. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem az én tengerimalacom, ismerősé, csak neki keresek rá okot hogy mitől lehet ez, és én is aztmondtam neki hogy vigyék el..de köszönöm hogy okoskodni tudsz te világi nyomorék, de a kérdésre nem bírsz választ adni, az ilyen elfajult fattyak miatt tart ott a világ, ahol tart..
2012. ápr. 5. 17:22
 3/6 Norina86 ***** válasza:

Biztos, hogy bőrbetegség, nem sima vakarózástól sebesedik ki. Atka vagy gomba valószínűleg, tényleg el kellene vinni állatorvoshoz, mert atkára ilyen esetben már injekció a leghatásosabb.

Betadinnal is le kellene csöpögtetni, hogy ne fertőződjön el jobban, de az még nem gyógyítja meg, állatorvoshoz kell vinni.

2012. ápr. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor azért, mert ő nem vitte el állatorvoshoz, próbáld meg átértelmezni a kérdést. Én is sorolhatnám, hogy mi lehet, de úgyis a doki szava dönt, távdiagnosztizálni meg monitoron keresztül gyógyítani nem lehet, akkor se, ha szerinted igen.
2012. ápr. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
próbáld meg átértelmezni a választ, na.
2012. ápr. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat, elég erősen mondom már neki hogy vigye el orvoshoz..
2012. ápr. 5. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!