Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » 5-6 hete van nekem 2 dzsugi...

Höri börike kérdése:

5-6 hete van nekem 2 dzsugi törpehörim és pár napja szokatlanul viselkednek : az egyik az már nem alszik a házban hanem bárhol lefekszik és elalszik és ma a hátára feküdt és elkezte a farkát rágcsálni ez normális?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 5. 19:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem vagyok nagy hörinevelő de lehetséges hogy vannak neki ott kártevői
2012. ápr. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 zoe.01 válasza:

Nekem voltak hörieim, és elég sokat verekedtek.Amikor két fiú volt,a másik farkát, és azt a környéket harapdálta,sebes is volt.

Egy későbbi esetben elpusztult a hörim, valami hártya volt ott, és sajnos pár nap múlva meghalt.


Nem mondom hogy ez lesz,ne ijedj meg , de ha hosszú ideig csinálja,vagy sebes lesz ,netalán vérzik lehet hogy külön kéne tenni őket pár napra.

2012. ápr. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én azt tapasztaltam, igaz aranyhöriknél, hogy akkor fekszenek a hátukra, ha védekeznek, mert a másik bántja őket!


Nem szabad a hörcsögöket együtt tartani, tedd őket külön ketrecbe, nehogy baj legyen!

2012. ápr. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!