Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Baj ha egyedül tartom a...

Baj ha egyedül tartom a csuklyás patkányom?

Figyelt kérdés
Már 1 éve megvan és olvastam oldalakon h társas lény. Nem tűnik rajta h magányos lenne, minden nap foglalkozok vele.

2012. ápr. 6. 08:44
 1/7 TóthHanna válasza:
Szerintem nem baj.
2012. ápr. 7. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én is egyedül tartom. bár nálam még csak 3 napja van. de nem unatkozik, elfoglalja magát mindennel és elég sokat foglalkozok vele. így szerintem még jobban hozzám szokik mert én leszek neki a "fő társaság"
2012. ápr. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Baj, mert szociális állat, szüksége van másik patkány társaságára. Hiába foglalkozol vele nappal, mikor ébren van, éjszaka, mikor alszol, ő egyedül ül a ketrecében, pluszban az ember nem képes pótolni egy patkánytársat. 2 patkány is imádja a gazdáját, de közben az egyedül töltött órákban is elvannak egymással. Érdemes lenne társat szerezni mellé, ha nem túl agresszív a pati és van plusz ketrec az összeszoktatás idejére.
2012. ápr. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az kimaradt, hogy csakis azonos nemű párokat tarts együtt.
2012. ápr. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én patkányom olyan kis lustaság. Ha nem foglalkozok vele akk a 3. " szinten" ( a ketrecében) vár majd lemegy a házába aludni. Nappal ha a szobánban olvasok akkor felébred feljön és elkezdi ropogtatni a fogát. Akk ki szoktam venni. So jól elvan. Am kösz a válaszokat.
2012. ápr. 8. 23:06
 6/7 Kittay ***** válasza:
Nem baj csak többet kell vele foglalkoznod. Nekem is volt amikor 1 volt. Most kettő fiú van de ők is igénylik az ember társaságát ahogy az egyedül élő is.
2012. ápr. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

nekem 1,5éves kislàny patim van.nagy szerencsém van mert szelìd-okos kis dög!!régebben sokat olvastam arròl hogy kell neki egy tàrs (szinte mindenki ezt tanacsolta)..be is szereztem egyet.de nem tudta elfogadni,egyszerűen elveri brutàlisan.szerintem a gond hogy az elso par honapot egyedul toltotte es nem viseli el a masik patit,mert probaltam mas patkanyokkal összeszoktatni,de csak balhézik.verekedik eleg ijesztő-brutàlis mòdon.amig az összes màsik csak baràtkozna vele az enyém harcolna.

én sokat foglalkozok az enyemmel.sot a lakast "patkany-biztossa"tettem,sokszor òrakig kiengedem a ketrecebol es futkarozik fel-ala. :)

2013. jan. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!