Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Keverék nyuszival kb mennyit...

Keverék nyuszival kb mennyit kérhetek fedezésért?

Figyelt kérdés
Oroszlánfejű törpe és házinyúl keverék
2012. ápr. 6. 11:16
 1/7 anonim ***** válasza:
500Ft.
2012. ápr. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem csak simán ne szaporítsd. Nem szenved elég kisnyúl az állatkereskedésekben fillérekért??
2012. ápr. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
-.- szó sincs állatkereskedésről... a közelünkben van egy nyúltenyésztő, aki levágni való nyuszikat tart, ő keres fedezésre bak nyulakat...
2012. ápr. 6. 11:22
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Háát nem tudom,túl sokat nem.kb mint amit az első írt..

Egyébként tudom,hogy nem ez a téma,de nem sajnálnád,hogy levágják a nyuszid kölykeit?:/

2012. ápr. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Azt a részfánfütyülős kib@szott rézangyalát utolsó te normális vagy őszintén? A nyúl egy étkezésre tenyésztett állat akár a csirke vagy a disznó és isteni finom a húsa, már mégis miért sajnálná te vegetáriánus ökör?
2012. ápr. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
72%
Esetleg azért, te agyatlan utolsó, mert vannak emberek, akik hobbicélra tartanak nyulat, kedvencként, nem zabálják meg. Attól még nem lesz vegetáriánus valaki, mert nyulat tart otthon kedvencként, és azt nem enné meg. Gondolkodj mielőtt kinyitod a szád
2012. ápr. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
89%

Kedves 17:49!

Nem vagyok vega..Tisztában vagyok vele,hogy vannak levágásra szánt nyulak.Nem eszem nyulat,mivel nekem van itthon akit kedvencként tartok,számomra undorító lenne megenni egy fajtársát.Valamint nekem is bakom van,de nem vinném fedezésre,főleg ha tudom,hogy levágják a kölykeit,mivel sajnálnám őket.Ezért mertem feltenni egy ilyen kérdést.Érted??Valamint szerintem normálisan válaszoltam,illetve kérdeztem is,nem hurrogtam le a kérdezőt,pedig nem értenék egyet ezzel.Normális vagyok egyébként,igen.-.-

2012. ápr. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!