Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Egy elhízott dzsungáriai...

Egy elhízott dzsungáriai törpehörit hogy lehet lefogyasztani?

Figyelt kérdés
Nemrég kaptam 2 eléggé elhízott hörcsögöt (onnan tudom, hogy el vannak hízva, hogy a régebben nálam lévő hörcsögeimnél min kétszer nagyobbak), mert az előző gazdijuk már nem bírt velük. Az egyik fiú, a másik lány. Hogy lehet őket lefogyasztani? Mert egyszerűen rossz nézni, hogy szerencsétlenek már a házikójukra sem tudnak felmászni.
2009. jún. 17. 10:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát kerék... Meg kevesebb kaja, na persze nem úgy, hogy rossz legyen nekik és éhezzenek. Kérdezd meg, hogy az előző gazdi mit és mennyit adott nekik, és ahhoz képest adj egy kicsit kevesebbet.


Amúgy, először frászt kaptam, úgy olvastam a címet, ELfogyasztani.. Mondom ki ekkora állat?:D

2009. jún. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Ha beteszed a mélyhűtőbe, simán megfagynak, de biztos, hogy ezt akarod? A hibernálás nem a legjobb módszer. Próbálj velük megbarátkozni inkább, ahelyett, hogy lefagyasztanád őket.
2009. aug. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Már bocsi de tanulj már meg olvasni!

LEFOGYASZTANI akarom nem lefagyasztani. Ilyen elmebeteg dolgok ki csinálna?

2009. aug. 18. 17:14
 4/4 A kérdező kommentje:
*dolgot
2009. aug. 18. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!