Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Meddig hagyhatom egyedül a...

Meddig hagyhatom egyedül a nyuszim?

Figyelt kérdés

Igazából most hagynám itthon először, vagyis hát csak én nem alszok itthon.

Holnap délelőtt kiraknám 2 órára, és csak vasárnap este 7 körül érek haza :(

A család többi tagja itthon lesz, tudnak enni adni neki, ilyesmik, de este mindig kint szokott lenni 4-5 órát, foglalkozok vele, simizem.. És nem lesz, aki ezt holnap megcsinálja.


Szerintetek bedepizik, vagy bírni fogja simán?


2012. ápr. 6. 20:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem bírni fogja.:) Ez azért nem olyan nagyon-nagyon hosszú idő.
2012. ápr. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát szerintem én nehezebben fogom bírni. Már most nagyon hiányzik, pedig itt van az ölemben :P
2012. ápr. 6. 20:53
 3/7 anonim ***** válasza:
Tudom,én is ilyen vagyok.:D Nyárom elmentem fesztiválra 4napra,addig anyumékra volt bízva.Mindennap beszéltem velük és mindig kérdeztem,hogy na mivan a nyuszival.:D Hányzott a kis bundás.:)
2012. ápr. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
*hiányzott.na már nem tudok írni..
2012. ápr. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Én el se merek menni több napra, mert nagyon hiányzik. :)

Van több állatom is, de ő hiányzik a legjobban.. Van, hogy a cicámat nem is látom napokig, mert csak reggel van itthon.. :(

2012. ápr. 6. 21:46
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem lesz semmi baja :) Tavaly nyáron elmentem 3 napra külföldre, és itt kellett hagynom szegény nyuszómat arra az időre. Akkor sajnos 3 napig végig be volt zárva, tesóm jött át megetetni, de ő csak adott neki enni, és ment is el, nem maradt itt vele, hogy kiengedje szaladgálni. De elég kényelmes nagy ketije van, úgyhogy nem volt semmi gond, amikor hazajöttünk futkározott sokat :)

Nagyon nagyon hiányzott, halálra aggódtam magam érte, és most azért nem mentem el megint húsvétkor külföldre az élettársammal a családjához 4 napra, mert nem akartam őt itt hagyni. Meg tesómnak is macerás minden nap átjönni megetetni.

2012. ápr. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hát én 4 napig nem merném itthon hagyni egyedül. Bármi történhet vele.. :/

Amióta meg van a nyuszim, nem is tudtunk elmenni családdal nyaralni pl, nem merném egyedül hagyni itthon, vagy rábízni valakire, aki csak napi 2x megeteti.

Nagyon féltem a kis szőrgombócot:P

2012. ápr. 6. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!