Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » 2 hetes nyuszigazdak! Ti hova...

2 hetes nyuszigazdak! Ti hova rakjatok majd a megunt nyuszikat?

Figyelt kérdés
Legyszi csak a kerdesre valaszoljatok. Nincs husveti nyuszim, segiteni akarok a kidobott allatokon...
2012. ápr. 7. 09:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha valaki nem olyan kegyetlen, hogy kidobja a kukába, akkor szerintem leadja az állatkertnek, vagy menhelynek, vagy vadasparknak. Ezeken a helyeken érdeklődj, meg adhatsz fel hirdetést is, hogy befogadod a megunt :( nyuszikat.
2012. ápr. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Budapesten sem az allatkert, sem a menhelyek nem veszik mar be oket!
2012. ápr. 7. 09:43
 3/13 anonim ***** válasza:

Ezek a szerencsétlen húsvéti kiscsibék, nyuszik általában nem nagyon érik meg a többhetes kort, mert még mindig-mindig van olyan idióta, aki hazaviszi a gyerekének, az meg össze-vissza nyomorgatja, nem megfelelő a táplálása, az állatkertek nem fogadják őket...

Ezek meg holtan végzik a szemetesben...

2012. ápr. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem fogadják már be őket? Akkor végképp nincs ötletem. :(( Max a hirdetés marad, bár egy felelőtlen gazda nem hiszem, hogy azzal bíbelődne, hogy utánajár, hova passzolhatja le a megunt állatot, inkább kirakja az utcára.
2012. ápr. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Akkor majd jarom az utcakat, parkokat.. Esetleg belenezem egy-egy szemeteskukaba.. hallottam, hogy oda is rakjak... :(((
2012. ápr. 7. 11:00
 6/13 A kérdező kommentje:
Igazabol mar beszereztem 3 ketrecet, van itthon itato, tobb kg nyuszitap... szoval johet atmenetileg par nyuszo. Ha meg nem talalok, akkor kaja legalabb lesz a sajatomnak egy evre...
2012. ápr. 7. 11:01
 7/13 anonim ***** válasza:

Húsvét után tömegével jelennek meg a hírdetések: elajándékoznánk.....

DE mi találtunk már parkba kitett nyuszival is. Figyelj és előbb-utóbb benépesedik a ketreced.

2012. ápr. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
13%
Nincs húsvéti nyulam, de ha lenne, fazékba kerülne :)
2012. ápr. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
18%
Mi a gond? :) Imádom a nyúlpaprikást. Hobbiból meg nem tartanék nyulat.
2012. ápr. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
58%
Nálunk az állatkereskedésnél ki van írva, hogy húsvét után visszaveszik a nyuszikat. Ez még a jobbik megoldás talán. Szegény nyuszók :( Nekünk is van egy már évek óta, és megbeszéltük a párommal, hogy ha úgy adódik, be tudunk fogadni egy nyuszót mellé, ha tudnánk segíteni egyen az ünnep után... (esetleg, ahogy előttem írták, hogy találnánk a parkba stb)
2012. ápr. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!