Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Bírni fogja a törpehörcsögöm?...

Bírni fogja a törpehörcsögöm? O. 0

Figyelt kérdés
1 hétig nem leszek itthon mert elutazok a családdal de lesz aki enni adjon neki meg vizet cseréljen de ő is csak naponta jön és csak etetni meg itatni,félek hogy depis lesz mert mindig minden nap kiszoktam venni,vagy majd újra kell szelídítenem?és nem fog megismerni?
2012. ápr. 7. 12:36
 1/5 anonim válasza:

Mondd meg annak aki eteti, itatja, hogy vegye ki egy 5percre és simogassa vagy valami.

Amúgy nem lesz szerintem semmi baja.

2012. ápr. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
az a valaki aki eljön történetesen a mamám és háát ő nem nagyon veszi ki meg a hörcsögöm nem nagyon szereti az idegeneket csak az én kezemet szokta meg ha más nyúl be akkor nem megy bele a kezébe, ha meg én akkor már mászik ki a karomon
2012. ápr. 7. 12:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én hörcsögöm, amikor 1 hónapig Amerikában voltunk, kihullajtotta a szőrét. Amikor visszajöttünk, és meghallotta a hangunkat, szép lassan vissza is nőtt neki.Depressziós lehetett?
2012. ápr. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
és közbe míg ti Amerikába voltatok akkor kivette vlaki?
2012. ápr. 7. 13:03
 5/5 anonim ***** válasza:
és az a valaki tisztítani is fogja? mert egy hétig nem bírja ki.. tiszta büdi lesz és...
2012. ápr. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!