Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szeretnék tartani egy kisemlős...

Szeretnék tartani egy kisemlőst, valami mozgékonyabbat, "izgalmasabbat", tehát pl. nem hörcsögöt. Valami ötlet?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 7. 14:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem van törpehörim, de vele annyira nem lehet játszani mert éjszakai állat. Napi 1-2 órát esetleg. Ha megvan neki a hej akkor törpenyulat, házinyulat. Esetleg kis terráriumba malackát (tengeri malacot)-> az izgalmas mindig visit ha éhes. De a költség sem mindegy a malac és a nyúl sokat eszik. . .
2012. ápr. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

a előzőre ne hallgass a malac ügyben, nem szabad pket terráriumban tartani, és egyedül sem, kínzás nekik az egyedüllét. nekik is nagy hely kell minimum 100x50-es ketrec!

szerintem:

zsírfarkú egér

afrikai törpeegér

patkány

mongol futóegér

afrikai csíkos fűegér

japán táncoló egér

2012. ápr. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Jó a tengeri malac és a nyuszi is. Csak mások az igényei, mint azoknak amiket a 2. írt. Mekkora helyed van a számára?

Sokan degut választottak az utóbbi időben kisállatnak, sok kérdés volt itt is róluk mostanában.

2012. ápr. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
És semmiképp ne válassz házinyulat, az nem való ketrecbe, lakásba... Én a degukat, cukormókusokat szeretem.
2012. ápr. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Kittay ***** válasza:
Nekem 2 tenyésztett patkányom van de volt előtte több is. Nagyon elevenek és kajásak. Mindent megesznek. Ketrecben vannak de amikor otthon vagyok ki vannak engedve. Ahova tudnak mondjuk felmásznak de nem rágnak szét semmit se. A ketrecbe semmi képpen ne tegyél forgácsot mert játszás közben kiverik a padlóra. Préselt szénát (pellet) tegyél alájuk. Önitatóból kezdettől fogva tudnak inni. Ha egyedül van akkor nagyon ragaszkodik az emberekhez főképp ahhoz akivel a legtöbbet van. Ha többen vannak akkor nagyon bújnak egymáshoz de az emberekhez is. Mondjuk este egy kicsit mocorognak és pakolgatnak de a 2. este után már megszokod és fel se fog tűnni. De ha még nem láttad akkor nézd meg a Lecsó című rajzfilmet. Olyanok a valóságban is. Ha nagyon törődsz velük kajával meglehet tanítani a nevükre is. Nekem mind a kettő hallgat rá. Inni csak vizet igyanak. Teát TILOS nekik adni!!!
2012. ápr. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem tengerimalacom van....az nem annyira mozgékony..de őt is ajánlom...
2012. máj. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!