Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit tegyek, hogy a szüleim...

Mit tegyek, hogy a szüleim bele egyezzenek a nyuszi tartásba?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy nyulat...hogyan vegyem rá anyáékat,hogy tartsak.? Anya még nem is olyan nagy ügy,de apa. És azt is írjátok le,hogy milyen nyulakat ajánlanátok? Milyen tárgyak kellenének neki.? : ) Előre is köszönöm.

2012. ápr. 7. 21:57
 1/8 anonim válasza:
mond hogy kidobták a húsvéti nyufit és most nálatok csövezik :3
2012. ápr. 8. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Legyél felelősségteljes, nézz utána ügyesen egyedül a nyúltartásnak, tele van vele az internet, aztán add elő a szüleidnek, ha nemet mondanak, kérdezd meg, miért nem, és oldd meg a problémájukat.
2012. ápr. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Így van,olvass utána a tartásnak,mindennek ami ezzel kapcsolatos.Beszélj róla a szüleidnek,akkor látják,hogy komolyan gondolod és tudod,hogy mivel jár a nyuszi tartás.Képeket is mutathatsz róluk,én így csináltam.

Nekem mini kosorrúm van,hát nézegesd meg,hogy melyik nyuszi tetszik legjobban.

Kell neki minimum 100*50-es ketrec,ebbe szénatartó,kistál,itató,kisház.Vannak olyan ketrecek amikben mindez már alapból benne van.Kell még "wc".

Viszont a kezdő összeg az elég sokba lehet.

2012. ápr. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat. :) Félreértés ne essék...nem a Húsvét miatt akarok nyulat,mert már több hónapja szeretnék egyet. Esetleg tudnátok valami hasznos nyúltartó oldalt linkelni.?
2012. ápr. 8. 13:10
 5/8 anonim ***** válasza:
google... :)
2012. ápr. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Figyelj csak, jó tanács! Ha a szüleid nem akarnak, akkor ne könyörögj! Velem megtörtént ugyanez az eset, persze addig addig könyörögtem amíg anyunak meglágyult a szíve egy kiskutyán, mondanom sem kell hogy mekkora fájdalom volt, mikor el kellett ajándékozni falura panellból, mert nem voltak megfelelők a körülmények. Ha családi házban laksz, az más, de ha a szüleid nem szeretnék úgysem lesz nyuszid, majd tartasz, ha felnőtt leszel! :))
2012. ápr. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Talán apa hoz egyet...ha minden jól megy,mert kiderült,hogy apa nyúltenyésztő volt. Remélem hoz...: )
2012. ápr. 8. 17:43
 8/8 anonim ***** válasza:

www.torpenyul.hu-t nézegesd,van fórum is,ha regisztrálsz kérdezhetsz is.

Utolsó,azért nyuszit lehet tartani panelban.Gondolom törpét szeretne.:) Őket egyábként is legtöbben bent tartják a szobában.Nekem is itt van,panelban.:) Persze az plusz jó,ha családi ház,és lehetőség van neki kintre kifutót csinálni,élvezné ha rohangálhat.Én is tervezem ezt,hogy mamáméknál csinálunk neki.:) De ha jó idő van,és biztonságos az erkély akkor oda is ki lehet engedni.Enyém nagyon szokta élvezni.

2012. ápr. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!