Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Érdemes már meglévő nyuszinak...

Érdemes már meglévő nyuszinak társ?

Figyelt kérdés
van egy alig másfél éves, lány mini toy törpenyuszim. nagyon kedves nyúl, de szerintem magányos. szeretnék neki egy nyuszitársat, de nem tudom, lehet-e még ebben a korban. egy lány nyuszival összeverekedne, meg akár egy fiúval is. na meg ugye a fiúval babaproblémák is adódnának. szóval szerintetek mi legyen? előre is köszi!!
2012. ápr. 8. 22:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Én próbáltam kettővel is, nem jött össze. Az egyik dominánsabb volt, mint az enyém, attól rettegett. A másik egy nyugodt, szerény nyúl volt, az meg idegileg kivolt, mert az enyém impulzív alkat: időközönként gyorsan odafutott és játszani akart, amitől megijedt a másik.
2012. ápr. 9. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
szóval akkor nem ajánlod. :\ ne féljek tőle, hogy magányos?
2012. ápr. 9. 09:43
 3/4 tapicuki válasza:
HHHat próbálkozhatsz lány nyuszival, de először csak egy mindketőjük szamára idegen helyen kell próbálkozni, ha az megy kb. 3 hónap mulva öszeeresztheted őket, de csak h. jól kijönnek egymással. Nekünk is ez a dillemánk, az első próbálkozásnak rossz vége lett, de egyik sem sérült meg:)
2012. ápr. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
:\\\\ köszi a választ! nincs hely másik ketrecnek szóval..:\
2012. ápr. 9. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!