Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ráléptem a nyuszim farkára és...

Ráléptem a nyuszim farkára és a fele kiszakadt, ilyenkor mit kell tenni?

Figyelt kérdés
Volt már valaki ilyen helyzetben?Lesz valami baja ettől a nyuszinak vigyem állatorvoshoz?köszi a válaszokat!
2012. ápr. 9. 11:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi van? Mi az, hogy kiszakadt? Vérzik? Én a helyedben nem a gép előtt ülnék nyugodtan, hanem már az ügyeletre tartanék... Felelőtlen húsvéti nyulas vagy??
2012. ápr. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Stewie Griffin #1 válasza:
51%

Te jó ég! Ragaszd vissza! Milyen gazdi vagy, hogy ezt sem tudod? (Orvoshoz vidd azonnal! Ha ömlik onnan a vér és netalán tán vámpír vagy szívd ki!!!) Igen baja lesz!!! Jajj te hülye!


AZONNAL VIDD ÁLLAT ORVOSHOZ!!!

2012. ápr. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
mi a szarnak viszel haza egy szerencsétlen nyulat 2 hétre, ha nem vagy képes felelősségteljesen gondoskodni róla? Mi az, hogy mit kell csinálni? Orvoshoz vinni te nagyon okos!
2012. ápr. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Úúúúristen, remélem veled is történik hasonló és a szüleid majd itt kérdezgetik, hogy mit tegyél..


Idióta!!!

2012. ápr. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
rálépnék a hülye fejedre
2012. ápr. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kicsit konkrétabban? Csak a szőr hullott ki, vagy vérzik is?
2012. ápr. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!