Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A te nyuszid is punnyad ma...

A te nyuszid is punnyad ma egész nap?

Figyelt kérdés

Kiengedtem a nyuszimat, felült a székbe és alszik:P Még a szemét is becsukja, ezt pedig elég ritkán teszi.:)

Én is elég punnyadt vagyok, szerintem az idő miatt.. Ilyen nagy hatással lenne rá? A tiétek is ilyen? Én még sosem láttam ilyennek a nyuszómat :)


2012. ápr. 9. 14:47
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Hát mivel gondolom a hétvégén kaphattad, így nem is volt alkalmad ilyennek látni.
2012. ápr. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az az "a hétvégén" konkrétan 1,5 éve volt :)) Egy szép vasárnapi délután
2012. ápr. 9. 15:27
 3/10 A kérdező kommentje:
Tehát 1,5 év alatt sem láttam még, hogy ennyire durván hatott volna rá a front.
2012. ápr. 9. 15:28
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát enyém jelenleg alszik,itt a szobámban,a feje felett mászkálok,de semmi reakció.Nem nagyon zavarja.Szerintem még kicsit fog szundizni,aztán megint nem lehet majd lépni se tőle.:D Ő legtöbbször csukott szemmel alszik.Vannak ilyen punnyadt napok.
2012. ápr. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen, miután kiosztott egy rakat tojást és csokit most punnyad... Fárasztó ez a húsvét :)
2012. ápr. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én elvoltam utazva 3 napra, mikor hazajöttem kiengedtem őket és ugráltak, aztán mindenhova követtek:D de most esznek. Ha kinyitom az ajtót az egyik megpróbál megszökni:D nem épp punnyadós kedvűek:D
2012. ápr. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Az én nyuszim szabit vett ki, tiltakozik a húsvéti nyulazás ellen. Ahogy a gazdija is
2012. ápr. 9. 19:24
 8/10 anonim ***** válasza:
Fél, hogy levágják:S
2012. ápr. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Elobb ennem meg a sajat hugomat, mint a kis szorgombocomat:P
2012. ápr. 10. 05:44
 10/10 anonim ***** válasza:
Én nem eszek nyulat:D Papám mindíg meg akarta etetni velem kisebb koromban:S Azt kamuzta hogy csirke. Sose jött be...
2012. ápr. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!