Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A törpenyuszim nagyon sokat...

A törpenyuszim nagyon sokat eszik. Egész nap szinte. Miért? Kb. négy hetes.

Figyelt kérdés
2012. ápr. 9. 20:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Mit eszik?De ha 4hetes akkor még a mamájával kéne lennie.Vele van?
2012. ápr. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
4 HETES?? 6 hetes koráig az anyja mellett lenne a helye... Te is megvetted húsvétra, és fogalmad sincs a nyulakról, igaz?? :(((
2012. ápr. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

normális vagy?? megveszed húsvétra a nyuszit 4 hetesen??!! még az anyjával kellene lennie könyörgöm már!!!!

nahh jó hamár ott tartunk,hogy megvetted: legyen előtte mindig széna és friss víz! vegyél nyuszitápot és abból naponta max 2-3 evőkanálnyi zöldséget, gyümölcsöt csak 3 hónapos kor után szabad adni

2012. ápr. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
4 hetesen még szopnia kellene. Én is nemrég vettem meg a 100. nyuszicsapatomat 5 hetesen de ők már ettek rendesen és még 1 hét múlva is élnek, tehát túl élhetik. Az előző kommentekkel nem értek egyet. Legyen előtte mindig táp, lucerna/széna(a lucerna jobb neki). De viszont te vagy a4. aki húsvétra nyulat vett és nemért hozzá, ez országszerte nyúlpusztuláshoz is okozhat. . .
2012. ápr. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Már nincs az anyjával.

Nem a húsvát miatt vettem hanem mert már régóta szeretnék.

De miért ehet sokat?

2012. ápr. 10. 09:53
 6/6 anonim válasza:
mert éhes:D
2012. ápr. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!