Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit csináljak, hogy ne legyen...

Mit csináljak, hogy ne legyen unalmas a nyuszim élete?

Figyelt kérdés

Van csörgője, labdája, kéztörlő-gurigája, de egyikkel sem játszik.

Napi 3-4 órát van kiengedve, de hát nem tudom mindig simogatni, kergetni, csipkedni, tehát játszani vele..:P


Mit csináljak, hogy ne legyen unalmas az élete?


2012. ápr. 10. 19:52
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Vidd el egy nyuszifarmra, ahol nagy területen játszadozhat, ugrálhat a társaival. És hagyd ott. Nyúl nem való lakásba.
2012. ápr. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Dehogyisnem való! Sokkal jobb, mint egy kutya:)

De az ilyen válaszokat kerüljük, nem igazán vagyok rá kíváncsi:)

2012. ápr. 10. 20:02
 3/6 anonim ***** válasza:
én se tudok mit csinálni....főleg ha iskolába vagyok...:8 nem fog játszani...én ha a lapátot beteszem neki azt dobálja és morog...(haragszik a lapátra) egymaga van? nekem össze van szoktatva 3 lány nyuszi kezdetektől és imádják egymást ....majd ők beszélgetnek
2012. ápr. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem akarok még egy nyuszit, kettőre nem lenne elég időm.

A suliban levéssel nincs gond, szerintem megszokta. De amikor kiengedem akkor csak lefekszik, és ennyi általában. Nem tud egyedül ellenni :( Olyan, mint egy szőrös, puha gyerek:P

2012. ápr. 10. 20:04
 5/6 anonim ***** válasza:

Kertes házban laktok?Akkor tudnátok neki kinti kifutót csinálni,biztos élvezné.Az nem lenne unalmas.

Vagy kezd el tanítani klikkerrel.:)Én ezt fogom majd.

2012. ápr. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nyaron mindig kint van a hugom nyuszijaval egyutt 1-2 orat.

Klikkerre en is gondoltam mar, csak nem jutottam el odaig, hogy vegyek:P

2012. ápr. 10. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!