Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hányszor etetitek a tengerimal...

Hányszor etetitek a tengerimalackát?

Figyelt kérdés

Nekem folyamatosan van bent neki széna,szárazeleség és víz és mellé kb napi 3x kap friss zöldséget és gyümölcsöt.

Nem sok ez neki?


2012. ápr. 11. 19:57
 1/7 anonim ***** válasza:
a széna , a szárazkaja és a víz nindíg kell az ok. de elég napi kétszer etetni , de ez se túl sokat.Ha éhes , akkor majd visít :) a tetvérem is túletette tengerimalackáját és kb 2,5 évet élt szegényke emiatt :(
2012. ápr. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ha éhes visít?Amikor zacskó csörög,vagy csak kimegyek(!) a konyhába,már akkor kiabál :)

Amúgy nem tudom h hogyan lehet túletetni,hiszen a zöldség kalóriatartalma kb nulla.

2012. ápr. 12. 12:29
 3/7 anonim ***** válasza:
Én amikor fél éve hazahoztam, ő is visított a zacsicsörgésre. Viszont ma már nem csinálja. Viszont mikor kimegyek a konyhába (reggel, estefelé), lesi, hoztam-e neki valamit. Illetve mikor már éhesebb, visítással jelzi, hogy a kaját kint ne felejtsem befelé jövet. :)
2012. ápr. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
széna és friss víz mindig van előttük. este szoktam fejenként fél marék tápot adni nekik. van hogy reggelre elfogy, de előfordul hogy másnap is van még belőle. hétköznap napi 2x kapnak zöldséget/gyümölcsöt. hétvégén gyakrabban, a főzés/sütés miatt többször kapnak zöldség vagy gyümölcs héjakat. :)
2012. ápr. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

És zöldségek, gyümölcsök közül ti miket adtok neki?Az enyém állati válogatós,jóformán csak salátát és almát hajlandó megenni,mást nem.Még a diót sem,meg a csokit sem,meg semmi mást.De annyira hogy meg sem kostólja őket!

Céklát is megpróbálhatom?Végül is az nem K betűs...

2012. ápr. 12. 16:56
 6/7 anonim ***** válasza:

Diót és csokit nem szabad adni neki. (Sem mogyorót, szárazkenyeret, tejterméket...)

Cékla jó öltet, az enyémek nagyon szeretik. Szoktak még kapni zellert, répát, petrezselymet.

2012. ápr. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Én már olvastam mindenre hogy ezt sem meg azt sem lehet.Olvastam salátára is hogy tilos,az enyém meg napi fél kg-t eszik meg belőle,imádja.A másik a szárazkenyér,azt is rágcsálja.Amikor megkaptam,el volt hanyagolva,túlnöttek és töröttek voltak a kis fogai,most meg gyönyörűek és egyformák :) hála a kenyérnek!

A céklát akkor megpróbálom(eddig azért nem mertem nehogy felfújja).

2012. ápr. 12. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!