Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Van egy kb.6 hetes törpenyulam...

Van egy kb.6 hetes törpenyulam és egész nap nem csinál semmit. Normális ez?

Figyelt kérdés
Például leveszem a ketrecének a tetejét és még csak ki se jön a kisházból hogy megpróbáljon kimászni, vagy ha kiteszem a ketrecéböl a földre és elmegyek ugyan ott marad, meg se mozdul. Ez azért van mert még kicsi vagy valami baja van?

2012. ápr. 11. 22:12
 1/5 anonim válasza:
Amit eddig olyan nyuszit láttam, aki ennyire nem reagál semmire, azoknak mind bajuk volt. Hirtelen arra gondolnék, hogy fáj valamije nagyon, ezért az a póz neki a legjobb, ezért nem is mozdul el. Figyeld, hogy a fogát nem csikorgatja-e. Ők így jelzik a fájdalmat. És tapogasd ki a pociját, hogy van-e benne csomó, vagy fel van-e puffadva. Ha bármelyiket észreveszed, gyorsan mutasd meg egy állatorvosnak...
2012. ápr. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mióta van nálad? Lehet hogy csak nagyon fél még, az enyém is ezt csinálta régebben, de azért egy orvos nem árthat, énis elvittem Nyafit, pont ezért, semmit nem kért a vizsgálatért, és akkor már megnézte a fogait is meg mindent.

Szóval szerintem is doki, jobb félni mint megijedni, de azért, ha eszik, iszik rendesen szerintem valószínű hogy csak fél, ő még nagyon picike.

2012. ápr. 12. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Rendesen eszik, iszik. Tegnap hajnalba ránéztem és ott futkározott a ketrecében. Ezek szerint biztos csak fél...

2012. ápr. 12. 17:19
 4/5 anonim válasza:
Akkor már csak minél többet kell vele foglalkoznod, hogy megszokjon:) Örülök, hogy nincs baja:)
2012. ápr. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Énis örülök:)
2012. ápr. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!