Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nem lehet megakadályozni hogy...

Spányik Renáta kérdése:

Nem lehet megakadályozni hogy egy nőstény tengerimalacnak ne szülessen kölyke?

Figyelt kérdés
Én csak egyszer szeretnék kicsiket,nem többször!Mit kéne csinálnom?Azokon a napokon a hímet elválasztani tőle?
2012. ápr. 12. 12:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Hím nélkül kell tartani.Ha nincs hím akkor nem tud megfoganni a nőstény.
2012. ápr. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne szaporítsd a tengerialacokat, mégy egyszer se!bízd a tenyésztőkre!Vegyél tőlük egy kicsit és neveld fel!
2012. ápr. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nekem eddig csak egy hím tengerimalacom van és szeretnék mellé egy nőstényt,hogy legyenek kicsik!De többször nem szeretnék!Akkor még meggondolom,mert a tengerimalacokat elvileg nem szabad egyedül tartani!

De,nagyon szépen köszönöm a válaszotokat!

2012. ápr. 12. 13:19
 4/5 anonim ***** válasza:

de minek kell kicsi?? nem értem.. persze aranyosak. de nagyon sok tengerimalacnak nincs gazdája, vagy olyan emberhez kerülnek ahol nincs jó helyük. vegyél egy azonos nemű malacot a tiéd mellé, és nem lesz gond.

vagy ha senki nem tud lebeszélni az egyszeri kismalacokról, akkor utána ivartalanítani kell a fiút. ami kb 10ezer forint. akkor garantáltan nem lesznek kismalacok. megéri??

2012. ápr. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm a válaszod és a segítséged!
2012. ápr. 12. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!