Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi a baja a hörcsögnek?

Boszika97 kérdése:

Mi a baja a hörcsögnek?

Figyelt kérdés
Sziasztok ma a húgom kivette a hörcsögét a ketrecéből.Húgom azt mondta leugrott a kezéből én nem láttam az esetből semmit mert gépeztem úgyhogy nem tudom pontosan mi történt.Csak azt láttam hogy a hörcsög húzza maga után a lábait. Szerintetek mi baja lehet?

2012. ápr. 12. 17:52
 1/8 anonim válasza:

Szerintem a hugod magosrol ejtette le .

Vagy, hany eves a hugod, nem lehet hogy csak megszoritotta veletlenul, kicsit erosebben a kelletenel?

Ha 3napon belul nem hagyja abba a horcsog, akkor vidd el allatorvoshoz, de azt javaslom most vidd el, ne legyen komolyabb baj, lehet eltort a laba...

Nehogy elpusztuljon :/

2012. ápr. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

A húgom 10 éves.

Nem lehet összefüggésben a korával?

2012. ápr. 12. 18:07
 3/8 anonim válasza:

Nem hinnem, mennyi idos?

Szerintem valamije eltort, vidd el orvoshoz :)

2012. ápr. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3. váloszoló,az teljessen más.Ez egy hörcsög,és ha mind a 2 lábát húzza maga után,akkor az 100%-hogy gerictörés.Szóval még könyítennél is rajta....nem szeretem ha szenvednek az állatok...
2012. ápr. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

2 éves a höri

és előző napokban kicsit furcsán viselkedett rohangált a ketrecben és a ketrec tetején lógott.

2012. ápr. 12. 18:13
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez szinte biztos, hogy gerinctörés. Szegény állatka :( Érdemes elvinni egy jó orvoshoz, hogy megállapítsa mi baja.
2012. ápr. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 booklineka válasza:

Az én degummal is hasonló történhetett, csak neki lumbágója lett, tehát becsípődött egy ideg és lebénult. Azt mondta, ha fájdalomcsillapítót kap hogy jól érezze magát és komfortérzése van, addig nem szükséges az altatás. Tehát amíg ő maga nem adja fel.

Vidd el dokihoz, bármi furcsa dolog lehet, de egy pontos,lelkiismeretes és őszinte doki megmondja, mit tegyetek.

Tudom, ezzel nem sokat segítettem. Dokit Pesten ajánlani tudok a Szent István Állatorvosi Egyetemen rendelnek, Dr Molnár Viktor, Dr. Pazár Péter, az elérhetőségeiket meg tudom adni.

2012. ápr. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 booklineka válasza:
* bocsi, a második mondatom nem volt érthető. Azokat a doki mondta.
2012. ápr. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!