Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan szelidítsem meg a...

Hogyan szelidítsem meg a Roborovszki törpehörcsögöm?

Figyelt kérdés
3 hónaposan vettem egy másfél hete de annyira fél h még egy kisujjal sem tudtam megérinteni próbáltam kajával mindennel. Odajön a kezemhez majd megszagolja és elfut. Lehet hogy már késő megszelidíteni? Nem akartam őt bántani hogy beszorítom egy sarokba mert nem akarok hogy megharapjon de amúgy is nagyon gyors.
2012. ápr. 12. 19:06
 1/3 anonim ***** válasza:
a 3 hónap már picit sok, hamarabb szóval fiatalabban kellett volna venni 1 hónaposan kb. de csak azt tudtam volna én is tanácsolni hogy kezedbe rakj magot és lássa hogy tőled kapja a kaját aztán egyszer majd bele megy a kezedbe és feltudod emelni
2012. ápr. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ajj nagyon kár hogy sosem fogom tudni megéreinteni pedig olyan szép és puha is lehet :( de pont néztem h hoztak újakat azok sem kisebbek. hát ez van..
2012. ápr. 13. 16:02
 3/3 anonim ***** válasza:

ne keseredj ,próbálkozz! :)


első voltam

2012. ápr. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!